2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilija Matačiūnaitė: „Aš buvau arogantiška, tiesiog šlykšti“

„Tikrai apsiverkti galima kiek gerų žmonių yra... Ir su tokia nuoširdžia meile jie viską taip daro“, – su ašaromis akyse neslėpdama emocijų pasakojo dainininkė, aktorė Vilija Matačiūnaitė.
Vilija Matačiūnaitė
Vilija Matačiūnaitė / LNK nuotr.

Ji galėtų tapti puikiu pavyzdžiu tiems, kurie baiminasi iš pagrindų keisti savo gyvenimą vėl, ir vėl viską pradėti iš naujo. Sudalyvavus viename populiariausių muzikinių televizijos šou „Kelias į žvaigždes“, Vilijai, rodos, atsivėrė visos durys. Ne vienerius metus ji mėgavosi populiarumu, dalyvavo muzikiniuose projektuose, vedė televizijos laidas, jai netrūko ir koncertų, ir solidžių honorarų. „Kadangi neturiu finansinio raštingumo, aš tikrai viską ištaškiau. Tikrai buvau labai neracionali“, – pasakojo Vilija.

LNK nuotr./Vilija Matačiūnaitė
LNK nuotr./Vilija Matačiūnaitė

Pasak moters, išgarsėjusi ji tapo pasipūtusia. „Aš buvau arogantiška, tiesiog šlykšti pati sau. Dabar matau ir galvoju: nu mažvaike tu, mažvaike. Jai 19, tu snarglių snargle, ką tu sau leidi?!” – emocingai pasakojo Vilija. Moteris teigė nejaučianti didelės nostalgijos laikui, kai išgarsėjusi muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ turėdavo po keturis koncertus per dieną, o jos dainas publika mokėjo atmintinai.

Nors tuo metu jaunai dainininkei, atrodo, viskas buvo patiekta ant lėkštutės su auksiniais pakraštėliais, vieną dieną ji tiesiog rodos dingo iš pramogų pasaulio. Pasirodė žinios, kad ji išvyko į Londoną, o po kelerių metų persikraustė į Kiprą, kur, kaip pati sako, ilsėjosi nuo muzikos ir gyveno sau. Dvejus metus su seserimi ten intensyviai dirbusi dėl būsimo verslo, vieną dieną Vilija susikrovė lagaminus ir į Lietuvą grįžo dėl aktorinio meistriškumo studijų. Šįkart ji pirmą kartą atvirai prabilo apie mamos ir sesers pyktį dėl staiga vėl pasikeitusių gyvenimo planų.

„Pastarieji ketveri studijų metai Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje Klaipėdoje nebuvo lengvi, tačiau nesigailiu nė dienos, nes juos praleidau su nuostabiais pedagogais, profesoriais, mentoriais, išmokau disciplinos, ugdyti valią, ir atsidavimo tam, ką darau“, – pasakojo Vilija. Šeštą kartą tapti pirmakurse Vilija pasakojo neplanavusi... Prieš tai dainininkė krimto nekilnojamojo turto, verslo vadybos, teisės mokslus, kurių taip ir nepabaigė. Tačiau sėkmingai baigė muzikos atlikėjos ir muzikos pedagogikos studijas. Istoriją, kaip sugalvojo studijuoti aktorystę, Vilija šiandien pasakoja kaip anekdotą. Gyvenimą vėl versti aukštyn kojom ji nusprendė trumpam iš Kipro grįžusi į Lietuvą, ir susitikusi su aktore Dalia Michelevičiūte.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką