Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 25, 12:55

Vilniečių akis traukianti menininkų pora – apie netikėtą meilę: „Kurioziška situacija“

Kelionės po pasaulį atveria akis, tačiau ne ką mažiau įspūdinga yra ir mūsų pačių šalis, kurią kiekvienas matome savaip. Dar neregėtą Lietuvą atskleidžia ir Vilniuje gyvenanti ypatinga menininkų šeima. Ne vieno sostinės gyventojo akį patraukusi pora papasakojo ir neeilinę savo meilės istoriją...
Greta ir Donatas Dubauskai
Greta ir Donatas Dubauskai / Juliaus Kalinsko / 15min ir TV3 nuotr.

Kaip rašoma TV3 televizijos laidos „Lietuvis pas lietuvį“ pranešime spaudai, praėjusią savaitę savo namuose Londone kartu su vyru Sibu viešnią priėmusi Saulė šįkart pati grįžo į šalį, kurioje gimė – Lietuvą. Porai ši patirtis tapo ypatinga, mat paskutinį kartą Vilniuje jiedu lankėsi prieš penkerius metus. Neįprastus vaizdus ir atsinaujinusį miestą jiems pristatė Donato ir Gretos Dubauskų šeima.

Menininkų pora išties yra ypatinga – kai jiedu žygiuoja gatve, jų nepastebėti tiesiog neįmanoma. Išskirtinį stimpanko stilių puoselėjantys Donatas ir Greta akį traukiančiais drabužiais puošiasi ne tik per šventes.

„Taip atrodome kasdien“, – laidoje „Lietuvis pas lietuvį“ išdidžiai sako jie.

TV3 nuotr./Donatas Dubauskas, Greta Dubauskė
TV3 nuotr./Donatas Dubauskas, Greta Dubauskė

Ir nors tarp Gretos ir Donato – 20 metų skirtumas, jų svajonės yra identiškos. Taip pat netikėtai užgimė ir jų meilė.

„Tai buvo gana kurioziška situacija. Donatas yra žmogus, kurį vilniečiai miesto centre tikrai yra matę bent vieną kartą. Tuo tarpu aš buvau muzikantė, kurios instrumentui prireikė odinės detalės – kreipiausi į Donatą, kad jis man ją padarytų. Donatas nesutiko paimti pinigų, nes jam tai atrodė per menkas darbas. Todėl aš nusprendžiau jam atnešti pyragą ir paprašyti, kad išmokytų mane važinėti su savo ekstravagantišku dviračiu. Iš pradžių važinėjomės, o po to tai peraugo į pasimatymus. Galiausiai kartu apsigyvenome“, – šypsosi pasakodama Greta.

Tiesa, žaviajai Gretai pasiduoti Donatas iš pradžių nebuvo linkęs.

„Matyt, ji man pradėjo kažko pilti į maistą – taip mane ir prisiviliojo“, – juokiasi jis.

TV3 nuotr./Donatas Dubauskas
TV3 nuotr./Donatas Dubauskas

Greta nuo jaunystės savo gyvenimą buvo paskyrusi muzikai, o tiksliau – voltornai. Tiesa, išvaizdžiai merginai pasitaikė puiki proga išbandyti save ir kaip modelį, todėl dar jauname amžiuje ji išmaišė tiek Azijos, tiek ir Skandinavijos šalis.

TV3 nuotr./Donatas Dubauskas, Greta Dubauskė
TV3 nuotr./Donatas Dubauskas, Greta Dubauskė

Tuo tarpu jos mylimasis Donatas per visą gyvenimą išbandė daugybę skirtingų veiklų – jis ne tik saugojo strateginius Lietuvos objektus, puošė scenas, dirbo ir lėlių teatro butaforu ir siuvo drabužius, bet galiausiai nusprendė pradėti ir savo paties verslą. O kadangi ilgą laiką domėjosi Šiaurės Amerikos indėnų kultūra, tokie neįprasti yra ir jo duris sostinėje atvėrę barai.

Svečių iš Londono viešnagė prasidėjo prie sostinėje stūksančių Aušros vartų. Čia Saulė ir Sibas susipažino su charizmatišku Gretos ir Donato draugu, tikru istorijos žinovu Kristupu. Tiesa, Kristupas – ne šiaip istorijos žinovas. Net ir išoriškai jis primena patį tikriausią Šerloką Holmsą! Kristupas porai atskleidė dar negirdėtas istorijas apie daugybę žymių Lietuvos objektų.

TV3 nuotr./Donatas Dubauskas, Greta Dubauskė
TV3 nuotr./Donatas Dubauskas, Greta Dubauskė

Iškart po to šeimininkai savo svečius pakvietė neeilinei vakarienei – tokiai, kokia anksčiau pasimėgauti galėdavo tik Lietuvos didikai.

Vėliau pora išbandė dar vieną pramogą – pasiplaukiojimą Nerimi. Čia visi šnekučiuosis, o Saulei parūpo, kaip pora iš tiesų vertina gyvenimą Vilniuje?

„Vilnius tikrai yra laisvų žmonių miestas – žmonės čia neskirstomi. Nesvarbu, iš kur esi – ar iš Klaipėdos, ar iš Marijampolės, vilniečiu yra tampama“, – atvirauja Donatas.

Laida „Lietuvis pas lietuvį“ – sekmadienį 17.20 val. per TV3.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką