15min be reklamos
2012 09 29, 14:02

Vilniuje prie altoriaus žengė Deividas Norvilas-Deivis ir Renata Voitechovskaja

Dainininkas Deividas Norvilas-Deivis (32) amžinos meilės priesaikos žodžius šeštadienio popietę mylimajai, tituluotai gražuolei Renatai Voitechovskajai (33) ištarė vienoje sostinės bažnyčių.
Deivio ir Renatos vestuvių akimirka
Deividas Norvilas ir Renata Voitechovskaja / Viganto Ovadnevo nuotr.

Žmonės.lt žiniomis, poros piršliu tapo Arūnas Valinskas. R.Voitechovskaja į ceremoniją atvyko pasipuošusi ilga, baltutėle, pūsta suknele su daug tiulio. Moters plaukus papuošė orchidėjos, jos taip pat „nutūpė“ ant suknelės, rankose Renata taip pat laikė šių gėlių puokštę. Šventėje nebuvo matyti pramogų verslo atstovų.

Ceremonija prasidėjo šiek tiek vėliau dėl atvykti užtrukusių R.Voitechovskajos tėvų, kurie atsivežė ir anūkę Vanesą. Būtent ji Deiviui ir Renatai prie altoriaus atnešė žiedus, už rankos vesdamasi mažąjį broliuką Emilį.

Laiko patikrinti santykiai

Lygiai prieš metus D.Norvilas pasipiršo Renatai, o šiemet, rugsėjo 29-ąją, jiedu po penkerių kartu praleistų metų ryžosi susieti gyvenimus santuokos saitais. Deivis ir Renata susitiko pirmajame „Žvaigždžių duetų“ konkurse 2007-aisiais ir žiniasklaidos iškart buvo suporuoti. Visų nuostabai šis duetas buvo pats sėkmingiausias ne tik projekte, bet ir asmeniniame gyvenime. 2010-ųjų kovą pora susilaukė sūnaus Emilio, taip pat Deivis su mylimąja augina dukrą iš ankstesnės Renatos santuokos – Vanesą Patriciją.

Prieš dvejus metus žurnalui „Žmonės“ R.Voitechovskaja tvirtino, kad vestuvių norėtų vasarą, tačiau jos nuomonė, akivaizdu, pasikeitė, nes šventei juodu su Deiviu pasirinko rudenišką, tačiau saulėtą dieną. „Mes niekur neskubame. Vestuvės tikrai vyks vasarą, o kurią – dar neaišku. Vestuvės kol kas mums nėra galvos skausmas, kurį reikėtų tuoj pat numalšinti“, – tada kalbėjo Renata. Deivis tuomet taip pat nenorėjo skubinti šventės. „Mes juk gyvename kaip šeima, o ar spaudas pase ką nors labai pakeis, nežinau. Žinoma, anksčiau ar vėliau vis tiek reikės tai padaryti, bet konkrečių planų kol kas nekuriame“, – teigė jis.

Įspūdingiausios šių vestuvių akimirkos, išskirtinė Renatos ir Deivio fotosesija – šią savaitę pasirodysiančiame žurnale „Žmonės“.

Viganto Ovadnevo nuotr./Deivio ir Renatos vestuvių akimirka
Viganto Ovadnevo nuotr./Deivio ir Renatos vestuvių akimirka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką