2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilniuje – vaizdai lyg iš amerikietiško trilerio

„Faktų tyrimo biuro“ žurnalistai kartu su sustiprintomis sostinės Vyriausiojo policijos komisariato pajėgomis Naujuosius metus pasitiko gatvėje tramdydami įsisiautėjusius vilniečius, gaudydami vagis, malšindami įsiplieskusius konfliktus ir muštynes.
Smurtas
Smurtas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Sostinės Justiniškių rajono Taiko gatvės gyventojai, pamatę prie kieme stovinčių automobilių besisukiojančius įtartinus jaunuolius, iškvietė policijos pareigūnus ir „FTB“ žurnalistus. Vagių gaudynės priminė vaizdus iš amerikietiško trilerio – ginklai, antrankiai ir šokiruojantys kadrai iš nusikaltėlių sulaikymo.

Apsilankymas sostinės Viršuliškių rajone šokiravo net visko mačiusius pareigūnus. Į grandiozines muštynes įsivėlė dešimtys žmonių – solidžios ponios ir garbūs ponai pliekėsi iki kraujo. O vienas muštynių dalyvis atvykus policijos pareigūnams leisgyvis gulėjo kraujo klane.

Kraupūs vaizdai iš užfiksuotos žmogžudystės, drastiški įtariamųjų sulaikymai ir švenčių metu užtemusi piliečių sąmonė – kruvinasis „FTB“ karnavalas, ketvirtadienį, 21 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką