Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Violeta Repčenkaitė Naujųjų išvakarėse susižadėjo su mylimuoju

Kadaise populiari manekenė ir televizijos laidų vedėja Violeta Repčenkaitė 2017-uosius pasitiko itin laiminga: Naujų metų išvakarėse jai pasipiršo mylimasis.
Violeta Repčenkaitė su sužadėtiniu
Violeta Repčenkaitė su sužadėtiniu / Asmeninio albumo nuotr.

Sužadėtuvių žiedu užsienietis mylimasis V.Repčenkaitės ranką papuošė gruodžio 31-ąją, pasitinkant 2017-uosius metus. Džiugią žinią Violeta pirmiausia pranešė „Facebook“ tinkle, jausminga nuotrauka pasidalijo ir su 15min.

„Ir aš pasakiau taip! Laimingų Naujųjų, mielieji! Linkiu išlikti laimingiems ir sveikiems, ir kad jūsų namai būtų pilni džiaugsmo ir meilės... Taip! Taip! Taip! Laimingų Naujųjų, mielieji! Daug meilės ir šviesos visiems“, – čia rašė ji.

Po pranešimu apie džiugią naujieną tučtuojau pasipylė Violetos bičiulių sveikinimai: šie it vienas kartojo labai besidžiaugiantys tokiais jos gyvenimo pokyčiais.

15min primena, kad šiuo metu V.Repčenkaitė šiuo metu gyvena svetur. Laidai „Nuo... Iki...“ ji pasakojo, kad po išgyventų dviejų skyrybų ir susilaukusi dviejų atžalų sielos ramybę pagaliau atrado toli nuo smalsių lietuvaičių akių, Maltoje, kurioje apsigyveno ne tam, kad mėgautųsi visada geru oru ir Viduržemio jūra, o tam, kad pasinertų į moteriškumo mokymus ir taptų tokia moterimi, kuri it medus prie savęs trauktų gerus vyrus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius