Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

VIP svečiai rinkosi į tobulą pasimatymą: ant raudono kilimo – ir vakaro žvaigždė Jurgita Jurkutė

Po gražiausių metų švenčių, nukraustę stalus ir iššovę šventinius fejerverkus, žinomi žmonės atskubėjo į lietuviško filmo premjerą „Tobulas pasimatymas“. Čia pasirodė ir pagrindinė filmo aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė, kuri įkūnijo pradinių klasių muzikos mokytoją, besileidžiančią į tikros meilės paieškas.
Dovilė Filmanavičiūtė, Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Leonardas Pobedonoscevas, Erika Vitulskienė, Merūnas Vitulskis, Martynas Tyla, Neringa Zeleniūtė
Dovilė Filmanavičiūtė, Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Leonardas Pobedonoscevas, Erika Vitulskienė, Merūnas Vitulskis, Martynas Tyla, Neringa Zeleniūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ant raudono kilimo fotografams pozavo Audrius Bružas, Dovilė Filmanavičiūtė, Inga Žuolytė, Martynas Tyla, Neringa Zeleniūtė, Beata Nicholson, Erika Vitulskienė, Merūnas Vitulskis, Rūta Mikelkevičiūtė, Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Leonardas Pobedonoscevas, Arnoldas Eisimantas ir kiti žinomi žmonės.

15min svečių paklausė, ar kada nors teko lankytis aklame pasimatyme ir kaip juos vertina. Jurgita Jurkutė-Širvaitė pasakojo turinti pažįstamų, kurie susipažino tokiame pasimatyme ir iki šiol gyvena labai laimingai, tačiau pati tokiame susitikime nėra buvusi.

„Aš galvoju, jei žmogus ieško meilės ir jos nori, tegul tai daro tokiais būdais, kokiais jam atrodo teisinga, patogu. Svarbu, kad meilės būtų daug. O kalbant apie tobulą pasimatymą, manau, vieno atsakymo nėra, nes kiekvienam tobulas reiškia visai skirtingus dalykus“, – kalbėjo Jurgita.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Jurgita Jurkutė-Širvaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Filmo premjeros akimirkos – galerijoje:

Martynas Tyla sakė taip pat nebuvęs aklame pasimatyme, bet kaip ir Jurgita įsitikinęs, kad tobulas pasimatymas kiekvienam žmogui yra skirtingas.

„Ne veltui sakoma, net šieno kupetoje gali surasti adatą, todėl manau, kad tą patį galima pasakyti ir apie meilę, žinoma, kad ją galima rasti aklame pasimatyme“, – pasakojo Martynas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė

Filmo pagrindinis aktorius Leonardas Pobedonoscevas prisipažino, kad yra buvęs aklame pasimatyme, kai mokėsi mokykloje. Jis pasakojo susigundęs merginos žinutėmis, o ilgi pokalbiai lėmė jų pirmą pasimatymą.

„Žinučių pagalba galima labai gražiai prisivilioti žmogų, antra pusė apie jį susikuria kažkokią iliuziją“, – įsitikinęs Leonardas.

O puikus aklo pasimatymo pavyzdys jam – mama. Leonardas pasakojo, kad tėvai susitiko tokio tipo pasimatyme ir dabar yra sėkmingai vedę jau 10 metų.

Vis dėlto lyg šiol aktorius sako negalintis pasakyti, koks yra tobulas pasimatymas, tačiau pilve plazdantys drugeliai parodo, kad jis buvo labai geras.

„Tobulumui ribų nėra, bet kai esi nuo visko apakęs, nieko nebematai – tik save ir kitą žmogų, manau tuomet pasimatymas tikrai būna vykęs. Tuomet visai nereikia jokios prabangos“, – sakė aktorius.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Leonardas Pobedonoscevas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Leonardas Pobedonoscevas

Erika Vitulskienė bei Merūnas Vitulskis juokavo, kad nėra linkę į bandymus, todėl niekada nebuvo ir aklame pasimatyme. Vis dėlto Merūnas žvilgčiodamas į žmoną Eriką sakė, kad ji – tikras vaikščiojantis Amūras, nes labai sėkmingai suveda kitus žmones į poras.

„Manau, kad akluose pasimatymuose vienas kitą atranda ir vėliau susituokia labai daug žmonių, bet mes savo aplinkoje tokių dar kol kas neturime“, – kalbėjo Erika ir Mėrūnas.

O judviejų pasimatymas, anot Merūno, buvo labai paprastas. Kartu su Erika jis susitiko Laisvės Alėjoje ir kaip mat krito vienas kitam į akį.

„Vėliau labai daug susirašinėjome, labai linksma prisiminti“, – šypsojosi Merūnas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Erika ir Merūnas Vitulskiai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Erika ir Merūnas Vitulskiai

Dovilė Filmanavičiūtė juokėsi pasakodama, kad paauglystėje „mirko“ įvairiose pokalbių svetainėse: „Buvau susipažinusi ir su vaikinu, jį labai gerai atsimenu, dar iki šiol bendrauju. Tuomet jis daug ko išmokė, suformavo ir mano muzikinį skonį.“

Ji įsitikinusi, kad aklame pasimatyme užgimusi meilė gali būti amžina ir paatviravo, kad pati tai pat turi kelias tokių pažįstamų poras. Jos sėkmingai vedė, turi vaikų.

„Manau, nėra skirtumo, kaip susipažinai, svarbu, kad žmonės sutaptų, kaip dvi obuolio pusės. O kalbant apie aklus pasimatymus, labai smagu, kad yra tokia galimybė“, – kalbėjo Dovilė.

Paklausta apie jos tobulą pasimatymą, žinoma atlikėja nė nemirktelėjusi atsakė – prie jūros. Tiesa, D.Filmanavičiūtė prisiminė kartu su vyru buvusi ir meilės mieste vadinamoje Veronoje, tačiau ši kelionė buvo tarsi košmaras: „Tai buvo baisiausias mūsų kelionių miestas, nes jame taip stipriai susipykome, nesišnekėjome gal parą laiko. Dabar prisiminus labai juokinga.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė

Beata Nicholson aklame pasimatyme niekada nesilankė, nes labai anksti sutiko savo vyrą. Visgi tokius susitikimus ji vertina teigiamai ir netgi pati yra tokį suorganizavusi.

„Manau, jei turi kokių nors vienišų draugių ar draugų, verta juos sujungti. Jau esu keletą supažindinusi ir viskas pasibaigė labai sėkmingai“, – kalbėjo Beata.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Beata Nicholson
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Beata Nicholson

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Filmo anonsas:

VIDEO: TOBULAS PASIMATYMAS | Trailer | 2020.01.03

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius