Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 04 09, 12:31

Visuomet besišypsantis Vidas Blekaitis prieš varžybas pyksta: „Be pykčio neįveikčiau net lengviausios rungties“

Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomi galiūnai Vidas Blekaitis ir Žydrūnas Savickas LNK laidoje „Pasaulis X“ pirmą kartą prabils apie nepaaiškinamus faktus ir nematomas jėgas, kurioms nepavaldūs tapo stipriausių vyrų puikiai treniruoti kūnai.
Varžybų akimirka
Vidas Blekaitis / BFL nuotr.

Rungtis, kurią Vidas Blekaitis galėtų įveikti be papildomų treniruočių, atsakingų varžybų metu vos vos ją įveikė. „Jaučiau, kad mano kojos manęs  neklauso, o aš  šiaip ne taip iš vietos pajėgus pajudinti naščius, kuriuos visada galėdavau lengvai  iškelti “ – prisimena lemtingą varžybų dieną galiūnas. 

Proto ir fizinės jėgos vienybė kartais gali tapti kliūtimi įveikti įprastas rungtis, kai tuo metu nežinojimas kartais gali būti naudingas. 

„Kūną galimą apgauti nežinojimu“ – sako ezoterikai, kurie nesistebi tokiais faktais, kai  streso ir adrenalino apimtas žmogus pajėgus iš degančio namo išnešti sunkiausius daiktus, kurių vidinės ramybės būsenoje net negalėtų pajudinti iš vietos. 

Žydrūnas Savickas
Žydrūnas Savickas

Puikus pavyzdys būtų iš kito galiūno biografijos, kai dar sportininko karjeros pradžioje pasaulio čempionas Žydrūnas Savickas be jokio fizinio pasiruošimo pakėlė sunkiausią svorį, vien tik todėl, kad nežinojo kiek jis sveria.

„Tai atsitiko vien tik todėl, nes aš nežinojau, kad paruošti rungčiai maišai organizatorių buvo netyčia sumaišyti. Toje vietoje, kur pirmas turėjo būti lengviausio svorio maišas, kažkokiu būdu atsidūrė sunkiausias, kurio aš net nebūčiau kėlęs, todėl, kad tas svoris dar tada nebuvo mano jėgoms“, – prisimena Žydrūnas Savickas, kuris neslepia, kad kiekvienų varžybų sėkmė ji lydi per Dievo malonę. 

Vienas stipriausių planetos vyrų mano, kad tik tikėjimo galia gali kiekvienam sportininkui padėti pasiekti olimpo viršūnę. „Todėl nepakanka vien treniruoti kūną, reikia treniruoti ir smegenis“ – sako Žydrūnas Savickas.

 Skirtingai nei jo kolega, Vidas Blekaitis išduoda paslaptį, kad kiekvienoms varžyboms jis savyje žadina nematomą pyktį, kuris yra kruopščiai slepiamas po linksmumo ir nerūpestingumo kauke. 

„Mačiau ne kartą , kaip prieš atsakingas varžybas sportininkai medituodavo ir ilgai melsdavosi, tačiau aš įsitikinęs, kad  be vidinio pykčio turbūt neįveikčiau ir lengviausios rungties“, – laidai „Pasaulis X“ prisipažįsta Vidas Blekaitis, kuris seniai pelnė aplinkinių simpatijas kaip geraširdis, nuolat besišypsantis  stipruolis.   

Vido Blekaičio ir Žydrūno Savicko pasakojimai – laidoje „Pasaulis X“,  šį antradienio vakarą, 20.15 val. per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką