TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Vita Jakutienė Naujųjų naktį įkliuvo pareigūnams: automobiliu „Mercedes-Benz“ vežė kraujuojantį vyrą

Naujųjų metų šventė toli gražu ne visiems praėjo sklandžiai – grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Vita Jakutienė iškart po vidurnakčio ne mėgavosi švente, o skubėjo į ligoninę veždama kraujuojantį bičiulį.
Vita Jakutienė
Vita Jakutienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos atstovas Tadas Juozumas portalui Žmonės.lt patvirtino, kad per Naujuosius Vita Jakutienė turėjo reikalų su policijos pareigūnais.

Naujųjų naktį, reido metu, policijos pareigūnai Vilniuje, Pylimo gatvėje, sustabdė Vitos Jakutienės vairuojamą „Mercedes-Benz“ automobilį.

Šalia Vitos automobilyje sėdėjo kraujuojantis vyras – pareigūnams atlikėja pasakojo skubanti vyriškį nuvežti į ligoninę, kad medikai jam suteiktų pagalbą. Greitąją pagalbą kraujuojančiam vyrui iškart į reido vietą iškvietė patys pareigūnai.

Naujuosius sostinės klube „Mojo Lounge“ sutikusi Vita teigė, kad bičiulis sužalotas peiliu buvo būtent pasilinksminimo čia metu. Šiame klube naujametę naktį koncertavo Vitos kolegė Neringa Šiaudikytė.

Šiuo metu vyksta tyrimas ir įvykio aplinkybės yra tikslinamos.

„Tegul saugo jus angelai“

Prieš Naujųjų sutikimą likus vos kelioms valandoms Vita socialiniame tinkle pasidalijo asmenuke, kurioje save įamžino jau su šventiniu makiažu.

Po nuotrauka atlikėja parašė ir palinkėjimą: „Su artėjančiais! Sveikatos, stiprybės ir meilės visiems! Tegul saugo jus angelai!“

Asmeninio albumo nuotr./Vita Jakutienė
Asmeninio albumo nuotr./Vita Jakutienė

Nesibaigiančios nesėkmės

Žmonės.lt primena, kad 2015-ųjų metų pabaiga V.Jakutienei buvo itin sudėtinga: Kaune buvo nušautas Deimantas Bugavičius, su kuriuo Vita jau kurį laiką puoselėjo daugiau negu draugiškus santykius.

Tragedijos naktį automobilyje šalia D.Bugavičiaus sėdėjo ir V.Jakutienė, kuri tik laimingo atsitiktinumo dėka pati išvengė kulkų.

Atlikėja dalyvavo ir D.Bugavičiaus laidotuvėse, po kurių atsiribojo nuo viešumos, nebekoncertavo su grupe „Naujos pupytės“.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Vita Jakutienė Deimanto Bugavičiaus laidotuvėse
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Vita Jakutienė Deimanto Bugavičiaus laidotuvėse

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius