2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vyrukai iš „Biplan“ artimiausiems draugams ir gerbėjams pristatė naują ir gražią plokštelę „Meilė“

Saulėtą pirmadienio vakarą sostinės „Rūdininkų“ knygyne rokeriai „Biplan“ artimiausiems draugams ir gerbėjams pristatė naujausią savo albumą „Meilė“. Kaip teigia muzikantai, tai nėra pilnas albumas, tačiau ir ne koks kuklus singlų albumas.
Maksas Melmanas, Serge Grey ir Olegas Aleksejevas
„Biplan“ / Mariaus Žičiaus nuotr.

Iš Vokietijos grįžęs grupės vokalistas Maksas Melmanas pats nekantravo pamatyti kompaktinį diską, nes galutinio ir apčiuopiamo varianto dar nebuvo matęs.

„O aš jau mačiau šią plokštelę, ji man labai patiko, nes man apskritai patinka gražūs daiktai. Jeigu kam nors nepatiks muzika, atsiras žmonių, kurie mėgsta gražius paveiksliukus“, – žvelgdamas į naujo albumo viršelį juokavo grupės narys Olegas Aleksejevas.

Nors žodį meilė mūsų visuomenės akyse tapo banaliu ir nuvalkiotu žodžiu, biplanai jo nepabūgo ir naujausią labumą pavadino taip, kaip ir norėjo – „Meilė“.

„Taip, mums buvo baisu, nes tai nuvalkiotas žodis, bet juk meilė yra kiekvienam žmogui labai svarbus žodis“, – Žmonės.lt sakė Olegas.

Paklaustas, kuo šis albumas ir jo dainos ypatingos ir kitokios nei ankstesnės, jo kolega Maksas patikino, kad gerbėjai dainose tikrai atpažins „Biplan“. „Bet žinoma, dainos skirtis nuo ankstesnių albumų, šį kartą visai kitokia dainų estetika. Mūsų akimis, ir stilistika yra šiek tiek pakeista“, – apie naujausią albumą pasakojo muzikantas.

Pasak jo, šis albumas užbaigia dar vieną grupės gyvenimo etapą ir duoda startą naujai pradžiai. Pastebėjus, kad šiais laikais mūsų šalyje leisti albumą yra nepelninga, M.Melmanas sutiko, tačiau pridūrė, kad tai yra prestižo reikalas.

„Tačiau tai kaip ir nuotraukų albumais. Pačias gražiausias nuotraukas sudedi į albumą“, – antrino Olgeas. „O ne laikai kompe“, – nusijuokė Maksas.  

Antradienį grupė „Biplan“ šį savo albumą pristatys platesniam gerbėjų būriui. Koncertas vyks sostinės „Vienuolyno kieme“. 

Mariaus Žičiaus nuotr./Akimirka ia plokatelės pristatymo
Mariaus Žičiaus nuotr./Akimirka iš plokštelės pristatymo

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką