Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„X Faktoriaus“ dalyvė Marija Beržė troško garsinti Lietuvą, bet sužinojo apie nėštumą

Sekmadienį prie ekranų pakvies muzikos projektas „X Faktorius“. Kova dėl išlikimo tęsiasi. Tiesioginiame eteryje savo pasirodymus žiūrovams dovanos ir palaikymo lauks dešimt stipriausių dalyvių.
Marija Beržė
Marija Beržė / FotoPro nuotr.

Marija Beržė „X Faktoriuje“ vadinama projekto mama. Jauna moteris išsiskiria itin atsakingu požiūriu į darbą. Projekto dalyvė dėl kelių valandų repeticijos sostinėje atvažiuoja iš Klaipėdos. Marijos pareigingumą jau spėjo pastebėti visa „X Faktoriaus“ komanda.

„Visada labai rimtai žiūriu į darbą, niekada nevėluoju. Šios savybės gyvenime man labai padeda“, – įsitikinusi Marija... vos netapusi garsiausia pasaulyje barmene!

Įstojusi mokytis kultūros vadybos Vilniuje, Marija pradėjo dirbti padavėja vienoje picerijoje. Nors darbas labai nepatiko, moteris susipažino su savo būsimu vyru. Netrukus Mariją vienas naktinis sostinės klubas pakvietė papildyti barmenių gretas. Dirbdama už baro mergina pasijautė lyg žuvis vandenyje. Klientai gyrė už jos komunikabilumą, darbdaviai – už vikrumą ir darbštumą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marija Beržė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marija Beržė

„Netrukus mano būsimas vyras Tadas sulaukė viliojančio pasiūlymo iš vieno Klaipėdos naktinio klubo. Svajodamas apie karjerą ir didesnius pinigus, jis nusprendė išvykti gyventi į pajūrį. Norėdama būti šalia mylimojo, paskui išvažiavau ir aš. Vilniuje man siūlė naktinio klubo vadovės pareigas, bet nusprendžiau visko atsisakyti. Su Tadu tapome bendradarbiais, kartu sukomės už baro, stebinome klientus įvairiais triukais ir netikėtais kokteilių skoniais“, – prisimena Marija.

Prieš daugiau nei ketverius metus pora atšoko vestuves, o po metų susilaukė atžalos. Tiesa, sužinojusi apie mažylio atėjimą į pasaulį, Marija turėjo atsisakyti vienos didžiausių gyvenimo svajonių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Marija Beržė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Marija Beržė

„X Faktoriaus“ dalyvė sėkmingai pasirodė barmenų čempionatuose – skynė laurus, aplenkdama ir kolegas, ir savo vyrą. Netrukus moteris turėjo galimybę dalyvauti Lietuvos barmenų čempionate. Įveikusi kelis turus Marija sužinojo, kad turės atstovauti Lietuvai pasaulio čempionate.

„Manęs laukė mokymai Majamyje, čempionatas Puerto Rike, prabangūs viešbučiai, neįkainojama patirtis, vertingos pažintys... O tada sužinojau, kad laukiuosi! Pranešiau organizatoriams, kad pasitraukiu iš kovos“, – prisimena Marija.

Tapus mama Marijos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Teko atsisakyti naktinio darbo, linksmybių, draugų susibūrimų. Juk naktiniuose klubuose dirbančių linksmybės prasideda tik uždarius barą. „Neslėpsiu – buvo labai sunku, nes penkeri metai, praleisti vakarėliuose, tapo gyvenimo dalimi. O mano vyras toliau dirbo naktinį darbą, savaitgaliais jo nematydavau, pradėjome pyktis. Gerai, kad sugebėjome įveikti krizę ir visi nesutarimai liko praeityje. Vaikas yra didžiausias mūsų džiaugsmas, gyvenimo prasmė“, – tikina Marija.

Šiandien Marijos vyras – kelių populiarių pajūrio klubų akcininkas. „X Faktoriaus“ dalyvė darbuojasi administracijoje, o po darbo skuba į dainavimo pamokas: „Mano visa šeima muzikantai, pati baigiau muzikos mokyklą, dainavau chore. Muzika yra mano sielos veikla, visada norėjau dainuoti.“

Prieš nuspręsdama dalyvauti „X Faktoriuje“, Marija sutiko pažįstamą gitaristą, jis pasiūlė surengti koncertą. Publika buvo susižavėjusi duetu, o Marija užpildė anketą į populiariausią Lietuvoje muzikinį šou.

„Labai džiaugiuosi dalyvaudama šiame projekte. Į „X Faktorių“ įskriejau su dideliu džiaugsmu, po dvejų metų sėdėjimo namie su vaiku. Sulaukiu daug komplimentų, gražių žodžių. Atrodo, kad vyras mane iš naujo įsimylėjo. Įgijau daug patirties, turiu galimybę padirbėti su didžiausiomis Lietuvoje žvaigždėmis. Džiaugiuosi, kad mano mokytojas Marijonas Mikutavičius elgiasi su mumis, kaip su suaugusiais žmonėmis, o ne mažais vaikais, grūdina prie pramogų pasaulio“, – juokėsi Marija.

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marija Beržė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marija Beržė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius