15min be reklamos
2014 01 03, 16:19

„X Faktoriaus“ dalyviai įsiamžino fotosesijoje

Pirmąjį naujųjų metų sekmadienį TV3 televizijos muzikinis projektas „X Faktorius“ pasieks projekto mediumą. Įveikęs penkis scenos konkurentus, likęs dalyvių septynetas žengia į antrąją projekto dalį. Tai patys talentingiausi, charizmatiškiausi ir didžiausias žiūrovų simpatijas pelnę dalyviai, kurie pasiruošę įveikti naują iššūkį: nuo šiol kiekvieną sekmadienį gerbėjams jie dovanos net po du išskirtinius pasirodymus.
„X Faktoriaus“ dalyviai
„X Faktoriaus“ dalyviai / TV3 nuotr.

Visai prieš pirmąsias tiesiogines transliacijas dalyviai specialioje fotosesijoje įkūnijo patrauklius personažus ar bent jau davė užuominą apie tai, kas slepiasi dar nepažintose jų širdyse. Ar kiekvieną sekmadienį dalyviams padovanojus tiek jausmų, išgyvenimų ir įvairiausių persikūnijimų į atliekamų dainų personažus, TV3 žiūrovai juos spėjo iš tikrųjų pažinti?

Angeliško vardo savininkei – Anželai, žiūrovų dėmesio netrūksta – jie saugo įspūdingo balso savininkę, aktyviai už ją balsuodami. Specialioje fotosesijoje mergina pasipuošė angelo sparnais. Tuo tarpu prieš objektyvą valiūkiška princese virtusi Neringa žiūrovams sukelia visą puokštę įvairiausių jausmų – ji nuolat vaikšto plonu lynu ant iškritimo ribos. Kūrybingasis, vis dar savo stiliaus scenoje ieškantis Audrius fotosesijoje įkūnijo romantišką herojų.
 
Paprasti, kiekvienam kažkuo artimi „Žemaitukai“ „X Faktoriuje“ atsiskleidė bene nuo pirmos akimirkos, todėl fotosesijoje buvo tiesiog savimi. Tuo tarpu santūrioji, dievišku balsu apdovanota Ieva vis labiau ir labiau žiūrovams atskleidžia savo prieštaraujančią rokerišką sielą, puikiai įkūnytą fotosesijoje.

Vyriškas, žavintis, patikimas ir savas – lyg patyręs šou pasaulio herojus – toks fotosesijoje ir scenoje atrodo Žygis. Visapusiška, talentais, užsispyrimu ir grožiu apdovanota Skaistė lengvai ir sklandžiai žengia savo svajonių projekto keliu – fotosesijoje ji apsigobė perregima skraiste. 

Kokį dar įvaizdį, pasirodymus ir kelią į žiūrovų širdis pasirinks šis projekto septynetukas – pamatysime jau  netrukus. Šeštoji „X Faktoriaus“ tiesioginė transliacija – jau šį sekmadienį 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

TV3 nuotr./Anžela
TV3 nuotr./Anžela

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką