2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„X Faktoriaus“ žvaigždė Alen Chicco lanko makiažo kursus: „Noriu, kad išvaizda atspindėtų mano vidų“

Muzikinio šou „X Faktoriaus“ dalyvis Tomas Alenčikas-Alen Chicco – vienareikšmiškai vienas ryškiausių ir akį traukiančių projekto finalininkų. Sužavėjęs savo balsu, judesiu ir išskirtine išvaizda, jis žada tikrąja to žodžio prasme stebinti dar ryškiau – atlikėjas pradėjo lankyti vizažo kursus.
Tomas Alenčikas-Alen Chicco
Tomas Alenčikas-Alen Chicco / Asmeninio albumo nuotr.

Vienu iš projekto lyderių tituluojamas Alen Chicco nuo pat atrankų stebino savo ekstravagantiška apranga ir teatriniu grimu. Ką jau kalbėti, kokios buvo reakcijos, kai į sceną jis užlipo... su aukštakulniais. Vieni sakytų – kas čia keisto, juk užsienyje galima rasti milijonus tokių pavyzdžių. Visgi Lietuvoje jis palaikymo daug nesulaukė – socialiniuose tinkluose pasipylė aštrios žinutės.

„Aš tikėjausi, kad mano aprangos tikrai daug kas nesupras, nes tai Lietuva, bet iš kur tiek neapykantos? Kaip iš viso galima žmogų smerkti dėl jo rūbų arba įvaizdžio. Mūsų neturi apibūdinti rūbai, ne jie turi pasakyti, kokie mes esame – vyriški ar moteriški, nes tai tik laikini skudurai, kuriuos keičiame kiekvieną dieną.

Tad noriu pasakyt, kad jokie kaimo diedų komentarai apie mano stilių manęs nesustabdys ir išvysite dar ne vieną suknelę. Noriu paraginti visus lįsti iš savo kiautų ir eksperimentuoti su savimi, nes jūs niekada nežinote, kur jus visa tai nuves, ir kiek daug gerų dalykų įvyks. Prieš penkerius metus aš pats norėjau būti paragintas nebijot savęs ir savo idėjų. Deja, mūsų krašte tai neįvyko“, – tuomet prieš pat tiesiogines transliacijas feisbuke rašė T.Alenčikas.

TV3 nuotr./Alen Chicco
TV3 nuotr./Alen Chicco

Vaikinas puikiai supranta, kad panaši kritikos lavina gali pasipilti ir po žinios, kad jis mokosi vizažo subtilybių. Visgi nuo spalio makiažo kursus pradėjęs lankyti Tomas dėl to nesuka sau galvos. Anaiptol, sako, kad pikti žodžiai jam tapo paskata tobulėti.

„Jau seniai norėjau lankyti vizažo kursus, tačiau jie labai brangiai kainavo. Šį rudenį, grįžęs iš Anglijos, pamačiau „Sodros“ programą „Atrask save“, kur suteikiama galimybė mokytis nemokamai. Tad tai yra investicija į save – noriu išmokti be jokios pagalbos savo išvaizdą sukurti tokią, kokia geriausiai atspindėtų mano vidų. Juk kitas žmogus negali tavęs taip pažinti, kaip tu pats “, – 15min pasakojo Alen Chicco.

Institute „Femina Bona“ jis yra vienintelis vaikinas, tačiau tai – jokia problema. Kartu studijuojančios merginos atlikėją labai palaiko, o pagaliau besipildanti sena svajonė netrukdo ir intensyvioms repeticijoms. Visgi kadangi tobulėti dar yra kur, kol kas savo įvaizdį, kurį gerbėjai mato televizijos ekrane, T.Alenčikas patiki profesionalams.

„X Faktoriuje“ esu dainininkas, čia pačiam darytis makiažą atimtų labai daug laiko, o mes pasiruošimui juk turim tik vieną dieną, – pasakojo jis. – Ir šiaip, kas dieną aš nesidažau, nes įvaizdžiui sukurti užtrunku apie 2-3 valandas. O be to, gerai jaučiuosi ir be makiažo, tik visada pasiryškinu antakius ir odą padengiu BB kremu. Veidą stengiuosi saugoti, nes pastaruoju metu ir taip daug laiko būnu su makiažu.“

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Alenčikas-Alen Chicco
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Alenčikas-Alen Chicco
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Alenčikas-Alen Chicco
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Alenčikas-Alen Chicco

Nors ir pasidažiusius vaikinus gatvėje galima išvysti tikrai ne kas dieną, dainininkas sako savęs nelaikantis ryškiausiu žmogumi sostinėje: „Žiemos metu net sunku būti ryškiam, nes dėviu juodą striukę, tad koks čia ryškumas... Tiesą sakant, manau, kad gatvėje kartais nepakankamai išsiskiriu ir tai mane net nervina“, – juokėsi jis.

Aplinkinių spoksojimai ar šnabždesiai jam taip pat nė motais. Svarbiausia, kad artimiausieji supranta. Nors atlikėjas prisipažįsta, dvyniui broliui, kuris yra kulturistas, prie tokio jo išskirtinumo reikėjo laiko, kad priprastų.

„Mano draugai žavisi manimi, kelias drauges net įkvepiu. Jie labai palaiko, nors močiutė juokiasi dažnai. Bet dabar jau supranta, kad čia gero tikslo siekiu. Brolis anksčiau labai neigiamai reagavo, jis nėra toks meniškas ir nelabai supranta „underground'o“ žmones. Bet tokių Lietuvoje daug. Manau, iš pradžių jis dar galbūt bijojo, kad kadangi esame dvyniai, mus gali supainioti. Tačiau dabar jo nuomonė visiškai pasikeitė, nes jis mato, kad ir kaip aplinkiniai į mane žiūrėtų, aš vis tiek tai darysiu“, – pasakojo Alen Chicco.

Asmeninio albumo nuotr./Tomas Alenčikas-Alen Chicco
Asmeninio albumo nuotr./Tomas Alenčikas-Alen Chicco

Pasak jo, visose situacijose jis nori išlikti savimi, nes pagaliau nebijo to daryti, ir tik būdamas atviras sau ir kitiems, jaučiasi geriausiai.

„Man nepatinka, kai yra grūdama mada. Aš esu už kūrybą ir savitą stilių, tad nesu iš tų žmonių, kurie seka, o iš tų, kuriuos seka. Taip pat ir paprastas darbas nėra man. Niekada neturėjau plano B. Aš visada žinojau ir iki šiol žinau, kad būsiu scenoje bet kokiu būdu, o vizažo menas man tik padės išreikšti save“, – 15min kalbėjo Alen Chicco.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką