15min be reklamos
2022 10 30, 18:30

„X faktoriuje“ sužibėjusi grupė „Spurr“: „Nulipus nuo scenos, nesupranti, kas įvyko“

Šį sekmadienio vakarą muzikiniame TV3 projekte „X faktorius“ prasideda kitas, naujienomis pažymėtas etapas „Kėdžių iššūkis“. Pirmasis sau komandą rinksis teisėjas Saulius Prūsaitis. Jubiliejinio sezono intriga – žiūrovų balsavimas, kurio metu paaiškės, ką į tiesioginius finalus siunčia ne tik teisėjas, bet ir projekto gerbėjai.
Grupė „Spurr“
Grupė „Spurr“ / V.Černiausko nuotr.

Scenoje šį vakarą dėl vietos finale kausis grupės. Viena iš jų – roko grupė iš Ignalinos „Spurr“. Atrankose atlikusi dainą apie faršą, kotletus, pomidorus ir makaronus, grupė iš karto pelnė teisėjų simpatijas. Grupės nariai – vokalistas Kipras, bosistas Ignas, būgnininkas Zenia ir soline gitara grojantis Jurandas.

„Kai groji ant scenos, galvoje būna nulis minčių – negalvoji apie nieką. Svarbiausia yra parodyti, ką turi savyje, atsijungti ir būti tame momente. Bet nulipus nuo scenos, nesupranti, kas įvyko. Atrodo, tik pagroji ir iš karto reikia važiuoti namo“, – linksmai atrankas prisiminė grupės nariai.

V.Černiausko nuotr./Grupė „Spurr“
V.Černiausko nuotr./Grupė „Spurr“

Dar mokykloje besimokantys grupės nariai sulaukė daug palaikymo iš klasės draugų. O mokyklos direktorė grupei netgi įteikė nemokamą maisto talonėlį, ant kurio buvo užrašyta „kotletai“. Valgyklos darbuotojos labai džiaugėsi – juk galėjo pavaišinti mokyklos žvaigždes!

Negana to, iškart po pasirodymo „X faktoriuje“, „Spurr“ sulaukė kvietimų koncertuoti miesto šventėse. O visai neseniai grupė grojo ir vieno nario pusbrolio vestuvėse. Rokeriams labai patiko koncertuoti linksmai nusiteikusiai žmonių miniai.

Įspūdingą pasirodymą jie ruošia ir šiam sekmadieniui. „Visą laiką stengiamės pasirodyti kuo geriau. Šį kartą dar labiau bandysime sudominti publiką. Pasitikime vokalistu – manome, kad jam pavyks gražiai padainuoti. Svarbiausia mums scenoje būti savimi – ne tik išsitaškyti, bet ir parodyti kažką gražaus“, – sako „Spurr“ nariai.

V.Černiausko nuotr./Grupė „Spurr“
V.Černiausko nuotr./Grupė „Spurr“

Kaip įprasta, „Kėdžių iššūkio“ etape kiekvienas teisėjas išrinks keturis verčiausius šios vietos, tačiau į finalą pateks tik trys dalyviai iš kiekvienos kategorijos. Jų iš viso yra keturios – paaugliai,

jaunimas, vyresnieji ir grupės. Tačiau didžiausia naujiena yra ta, jog du dalyvius į projekto finalus siųs kiekvienos kategorijos teisėjas, o likusių dvejų likimą balsavimo būdu naujienų portale tv3.lt spręs žiūrovai. Būtent jų išrinktas finalininkas su kitais dviem kategorijos dalyviais pasirodys tiesioginiuose finaluose!

Balsavimas tv3.lt prasidės jau šį sekmadienį, iš karto po „Kėdžių iššūkio“ laidos, ir tęsis iki ateinančio penktadienio, 17 val. Balsuoti už savo favoritą projekto gerbėjai galės vieną kartą per dieną, o balsavimo rezultatai bus atskleidžiami ateinantį sekmadienį, „X faktoriaus“ laidoje. Savo balsus bus galima atiduoti ČIA.

„X faktorius“ – šį vakarą, 19.30 val. per TV3.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką