15min be reklamos
2022 12 03, 12:57

Ž.Žvagulis – apie perpardavinėtus džinsus ir tikrąją priežastį, kodėl užsiima verslu

Visiems puikiai pažįstamas pramogų pasaulio vilkas Žilvinas Žvagulis sako neturintis laiko kada ilsėtis. Dienomis jis pluša kaip verslininkas, vakarais – kaip muzikantas, ir jeigu vos minutei pritrūksta veiklos, čia pat susigalvoja naujų projektų, į kuriuos pasineria stačia galva. Vyras teigia, jog toks užsidegimas – iš noro gyventi oriai, o muzika visuomet užims didžiausią vietą jo širdyje.
Žilvino Žvagulio šakočiai
Žilvino Žvagulio šakočiai / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pramogų pasaulio veteranas Žilvinas Žvagulis – išties unikali asmenybė, mat viename žmoguje telpa tiek talento ir tiek verslo vizijų, jog jų pakaktų bent keletui.

„Man liūdna nieko neveikti, aš nenorėčiau būti tuo atlikėju, kuris nieko neveikia ir laukia savo savaitgalių koncertams, o kai paklausia, ką veikė visą savaitę, atsako, kad kūrė. Aš žinau, kaip kuriama. Galbūt genai kalti dėl to poreikio kažką ištisai veikti, nes jeigu tik turiu laisvą tarpą, blogi norai pas mane gimsta“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas versle“ juokavo Žilvinas.

Tomo Petrovskio, Evaldo Rudžio nuotr./Žilvinas Žvagulis
Tomo Petrovskio, Evaldo Rudžio nuotr./Žilvinas Žvagulis

Laisvo laiko vyras turi nedaug ir per gyvenimą yra išbandęs gausybę veiklų: dirbo didžėjumi, organizavo renginius bei koncertus Lietuvoje ir JAE, turėjo ne vieną restoraną bei naktinį klubą gimtojoje šalyje ir svetur. O šiuo metu jis ir toliau aktyviai koncertuoja, užsiima muzikos leidyba bei yra įkūręs prodiuserinę kompaniją. ​

Luko Balandžio / 15min nuotr./Žilvino Žvagulio šakočiai
Luko Balandžio / 15min nuotr./Žilvino Žvagulio šakočiai

​ „Aš esu niekam nežinant pirkęs džinsus ir juos perpardavinėjęs. Keturiolikos buvau, bet jau ieškojau, kur tas pelnas, žinojau, kas yra marža. Vis tik pas mane per daug galvoj natų, kad būčiau tikras verslininkas. Mane verslas domina tiek, kiek aš galvodamas, kas man įvyks, jei balso stygos nutrūks, mano vaikams nereikėtų manęs prižiūrėt. Aš, manau, esu gimęs tam, kad suteikčiau džiaugsmą vaikams ir anūkams. Nenoriu, kad mano vaikai sakytų „reikia tėvui padėti“, noriu oriai gyventi ir aš tą padarysiu“, – atviravo Žilvinas.

Negana to, jog vyras atidaręs ne vieną barą ir naktinį klubą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, per pandemiją Žvagulių šeima pasinėrė į kulinarijos pasaulį ir ėmė vystyti šakočių kepyklos verslą. Pasirodo, verslo vizija pradžioje buvo kitokia: gamyba turėjo rūpintis iš Airijos su šeima planavęs grįžti Žilvino bičiulis, o dainininko užduotis būtų buvusi rinkodara, tačiau galiausiai draugas pasiliko užsienyje, o Žilvinas visko ėmėsi pats nuo A iki Ž. ​

Tomo Petrovskio, Evaldo Rudžio nuotr./Žilvinas Žvagulis
Tomo Petrovskio, Evaldo Rudžio nuotr./Žilvinas Žvagulis

​ „Labiausiai norėjau, kad iš Anglijos pirmi du vyresnėliai sūnūs grįžtų, todėl širdį atidariau naktiniams klubams, taip pat ir su Arūnu Valinsku Margaritos saloje, kad įgyvendintume vaikų svajones. Net ir dabar tie šakočiai, man atrodo jie juokingi, bet lindau į juos visa galva. Aš kiekvieną dieną žinau, kiek iškepa šakočių, žinau, kokia yra kiaušinio, kokia sviesto kaina, aš viską žinau kiekvieną dieną. Tačiau nuo to nesu blogesnis menininkas, aš tiesiog turiu laiko tam pasidomėt, nes muzika manęs 10 ryte nedomina, mane ji domina nuo 12 nakties iki 6 ryto“, – pripažino Žilvinas.

„Gyvenimas versle“ – sekmadienį 10:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką