Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 11, 12:51

„Žaliaakės“ Rūtos Mykolaitytės ir aktoriaus Ramūno Šimukausko draugystė – iš išskaičiavimo?

Skandalingos Seimo nario Sauliaus Stomos viliojimo istorijos herojė žurnalistė Rūta Mykolaitytė šįkart meilės reikalus aiškinsis ne su politikais, o su tikruoju širdies draugu aktoriumi Ramūnu Šimukausku.
Ramūnas Šimukauskas ir Rūta Mykolaitytė
Ramūnas Šimukauskas ir Rūta Mykolaitytė / „Lietuvos ryto TV“ nuotr.

Dvejus metus kartu esanti pora ne tik atskleis subtilių bendro gyvenimo detalių, tačiau ir patys įsimylėjėliai vienas apie kitą sužinos kažką naujo.

„Dabar man paaiškėjo, kur tikroji problema buvo“, – atsiduso R.Šimukauskas, išgirdęs Rūtos atsakymą, kada iš tikrųjų mylimasis ją užveda labiausiai.

Pora taip pat atviravo, kad save yra linkę vadinti pora iš išskaičiavimo.

„Aš vaidinu, o ji rašo apie tuos, kurie vaidina. Vadinasi, esame vienas kitam naudingi“, – paaiškino Arūno Valinsko antrininkas televizijoje R.Šimukauskas.

Nuotaikingame žaidime „Ilgai ir laimingai“ šeimyninio gyvenimo puslapius taip pat vartė rytų kovos menų meistras Jordanas Poškaitis su žmona Jolanta. Ji išdavė, kad stiprus ir drąsus ringo kovotojas namuose būna itin ramus ir meilus kaip katinas.

O kaip busimai žmonai atlikėjai Akmėjai pasipiršo TV laidų vedėjas dainininkas Jurgis Brūzga? Koks atsakymas vainikavo po dvejų metų draugystės įvykusias Ramūno ir Rūtos sužadėtuves? Kokį titulą miegamajame savo mylimosioms suteiktų laidoje dalyvavę vyrai?

Dar daugiau intriguojančių klausimų ir atsakymų išgirsite laidoje „Ilgai ir laimingai“ penktadienį 19 val. per „Lietus ryto“ televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką