2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Žemiškos“ 2023-ųjų svajonės: egzotiška kelionė, viešbučio atidarymas ir elniai sodyboje

Naujųjų metų išvakarės – pats tinkamiausias metas ne tik peržvelgti prabėgusius metus, bet ir pasvajoti, ką galėtų atnešti ateinantieji. Portalas Žmonės.lt paklausė žinomų žmonių, apie ką svajodami jie pasitinka 2023-uosius. Kai kurių svajonės – išties netikėtos!
Laima Tamulytė-Stončė, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Vaidas Baumila, Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai
Vaidas Baumila, Laima Tamulytė-Stončė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Merūnas ir Erika Vitulskiai / BNS Foto nuotr.

Renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, neslėpė – skaudūs pastarųjų dienų įvykiai, staigi stilistės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės mirtis ją sukrėtė ir paskatino tik darkart susimąstyti apie tikrąsias vertybes.

„Pastarosios dienos savo įvykiais viską labai suvėlė... Labai nuoširdžiai galvojau, kad didžiausia gyvenime duotybė yra prisiminimai, žmonės, kuriuos sutinkame ir su kuriais kuriame savo ypatingą pasaulį. Aš puikiai žinau, kaip sunku matyti brangų žmogų, iš kurio didžiulė dalis prisiminimų, deja, atimta... Tad galvojau, kad atmintis ir kartu praleistas laikas toks svarbus, jog galėčiau įvardinti kaip didžiausią svajonę – gyvenime neprarasti atminties.

O tada įvyko tie kraupūs įvykiai su mergaite iš Raseinių. Mano mažylei taip pat dveji... Galvojau – didžiausia svajonė, kad nebūtų nei vieno nelaimingo vaiko pasaulyje. Ypač, neduok Dieve, kam pirštu paliesti.

Ir, galiausiai, Agnė... Dar vienas krūptelejimas. Juk mes beveik vienmetės. Man 43-eji... Tad šiomis dienomis ne svajoju. Šiomis dienomis tiesiog prašau likimo ir Dievo, kad leistų gyvenimą gyventi taip, kad visiems brangiausiems rasčiau laiko, kad galėčiau matyti laimingą savo augančią dukra, kad žmonės nebūtų tokie pikti ir žiaurūs vieni kitiems, o svarbiausia, kad viską galėčiau prisiminti“, – portalui Žmonės.lt sakė Laima Tamulytė-Stončė.

Laimos Tamulytės-Stončės dukros Emilijos gimtadienio akimirka / „Dobiliuko Foto“ nuotr.
Laimos Tamulytės-Stončės dukros Emilijos gimtadienio akimirka / „Dobiliuko Foto“ nuotr.

Dainininkas Vaidas Baumila, prakalbęs apie savo didžiausią svajonę, net nesusimąsto – dabar tik norisi, kad ukrainiečių pergale pasibaigtų siaubingas karas.

„O daugiau nieko man nereikia. Kiek turiu, tiek ir pakanka“, – portalui Žmonės.lt sakė jis.

Dainiaus Dambrausko nuotr./Vaidas Baumila
Dainiaus Dambrausko nuotr./Vaidas Baumila

Verslininkė Erika Vitulskienė, paklausta apie svajones, taip pat sako, kad dabar norisi tik taikos.

„Bet jei kalbame ne apie karo pabaigą ar puikią sveikatą, tai vienareikšmiškai viena didžiausių mano kitų metų svajonių – kelionė į Tailandą arba Balį. Tikiuosi, kad ji ir išsipildys. Labai noriu saulės“, – portalui Žmonės.lt atviravo E.Vitulskienė.

Merūnas Vitulskis, Erika Vitulskienė
Merūnas Vitulskis, Erika Vitulskienė

Šių metų vasarą verslininkė, atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru Ąžuolu Žvaguliu nusprendė imtis dar vieno verslo – atidaryti senelių namus. Tad nieko keisto, kad vaikų darželį ir restoraną namų kieme jau turinti I.Puzaraitė-Žvagulienė 2023 metus pasitinka vedama didelės svajonės.

„Svajoju, kad mūsų senelių namai atsidarytų greičiau nei planavome. O pats projektas pasiteisintų 100 procentų“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Kami Photography nuotr./Inetos Puzaraitės-Žvagulienės ir Ąžuolo Žvagulio kalėdinė fotosesija
Kami Photography nuotr./Inetos Puzaraitės-Žvagulienės ir Ąžuolo Žvagulio kalėdinė fotosesija

Dainininkas Deivis Norvilas, sulaukęs portalo Žmonės.lt skambučio ir paprašytas pasidalinti didžiausia svajone, kuriam laikui susimąstė ir nutilo – panašu, kad sugalvoti tą vienintelį ir patį didžiausią norą ne taip jau ir paprasta. „O dar sakoma, kad jei pasakai garsiai, gali neišsipildyti“, – nusijuokė jis.

Vis dėlto, šmaikštavo Deivis, yra keletas „saugių“ norų, kurie net ir paviešinti gali išsipildyti.

„Kai pučiu gimtadienio žvakutes, mano pirmiausi norai visada būna susiję su vaikais. Kad tik jiems gerai sektųsi, kad jie išaugtų gerais piliečiais ir būtų laimingais žmonėmis. O jei kalbant apie save, mano paties svajonės visuomet būna labai žemiškos, nes jau žinau, kad į Mėnulį tikriausiai nebenuskrisiu, nors ir būtų labai įdomu. Tad norėčiau, pavyzdžiui, tokių dalykų, kaip nekilnojamojo turto Kipre. Dar norėčiau sodyboje auginti elnius... Noriu tokių nesąmonių“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt, juokėsi D.Norvilas.

Asmeninio archyvo nuotr./Renatos ir Deivio Norvilų šeima
Asmeninio archyvo nuotr./Renatos ir Deivio Norvilų šeima

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad 2023-ieji jai žymi svarbų etapą. Kartu su vyru Simonu atlikėja ėmėsi naujo verslo ir jau vasarį atidarys nedidelį viešbutį poroms su kūdikiais.

„Nors esu baigusi viešbučių verslą, niekada negalvojau, kad norėsiu dirbti šioje srityje. Bet viskas susiklostė sava eiga, – nusijuokė I.Zasimauskaitė. – Prieš trejus metus nusipirkome žemės. Tuomet galvojome, kad toje vietoje kada nors norėtume pasistatyti savo namus, tačiau galiausiai kilo mintis įkurti mini viešbutuką poroms su naujagimiais iki šešių mėnesių.

Kodėl būtent taip? Nes juk dažnai pirmieji mėnesiai tėvams būna sunkūs ir izoliuoti, tad ir norėjosi įrengti vietą, į kurią tėvai galėtų atvykti su naujagimiais ir pakeisti aplinką. O ir ta trobelė yra tarp pušų, ten nėra jokių kaimynų... Tik ramybė, ramybė... Savo „Trobelę Luną“ atidarysime jau vasarį, tai dabar mano didžiausia svajonė, kad kitais metais kuo daugiau žmonių atvyktų į mūsų trobelę“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Asmeninio archyvo nuotr.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką