15min be reklamos
2010 01 02, 21:13

Žiedus papuošė augalais

Papuošalų dizaineris Hafsteinnas Juliussonas sukūrė, ko gero, pačius „žaliausius“ žiedus – vietoje brangakmenių juos puošia natūrali augmenija.
„Augantis žiedas“.
„Augantis žiedas“. / HafsteinnJuliusson.com nuotr.
Temos: 2 Augalai Ekologija

Iš nerūdijančio plieno pagamintų „Augančių žiedų“ viršūnėse įtvirtinti Islandijoje augančių samanų kuokšteliai. Kaip ir kitus augalus, juos reikia nuolat laistyti, rašo Telegraph.co.uk. Anot dizainerio, gerai prižiūrimos samanos gali išlikti žalios iki pusmečio.

Tiesa, nei apkarpyti, nei ravėti samanų neteks – pasak H.Juliussono, jos „auga taip lėtai, kad to nė neįmanoma pastebėti“.

HafsteinnJuliusson.com nuotr./„Augantis žiedas“.
„Augantis žiedas“.

„Svarbiausia šiuos papuošalus gerai prižiūrėti. Savininkas privalo neužmiršti juos nuolat palaistyti, kad samanos išliktų žalios“, – sakė Reikjavike gyvenantis 23 metų dizaineris.

Pasak jo, papuošalai skirti didelių miestų gyventojams, kurie retai mato žalumą. Papuošalai esą priartina jų savininkus prie gamtos.

„Noriu įsilieti į visuomenę, prisidėti prie ekologijos ir stengiuosi vengti vyraujančios masinės produkcijos“, – teigia H.Juliussonas.

Žiedai parduodami jau su pasodintais augalais. Vienas jų kainuoja apie 1,8 tūkst. Lt. Galima užsisakyti ne tik ant vieno piršto, bet ir ant dviejų ar net keturių pirštų maunamų žiedų.

Daugiau „Augančių žiedų“ nuotraukų rasite paspaudę šią nuorodą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką