Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 15, 13:50

Žilvinas Tratas papasakojo, kaip išsivadavo iš narkotikų liūno

Aktorius ir modelis Žilvinas Tratas su gerbėjais pasidalino fotografija, atskleidžiančia jo neįtikėtinus išvaizdos pokyčius. Kairėje jis – kiek jaunesnis, plikai skusta galva ir sunkiai atpažįstamas, dešinėje – toks, koks yra dabar: pasitempęs, išpuoselėjęs savo išvaizdą.
Žilvinas Tratas
Žilvinas Tratas / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 1 Žilvinas Tratas

Šia fotografija Ž.Tratas su draugais ir gerbėjais pasidalino internete. Greta nuotraukos pats paaiškino, kodėl nusprendė taip smarkiai pasikeisti. 

Pasirodo, anksčiau Ž.Trato gyvenimas visai nelepino – dar prieš kelerius metus aktorius skendo alkoholio ir narkotikų liūne, kartą net mėgino nusižudyti. 

Pasidalindamas stebinančia fotografija Ž.Tratas nori parodyti, kad išeitis visada yra, tereikia norėti pasikeisti.  

Visos tos poalkoholinės depresijos ir paranojos man paliko tik dvi išeitis: nusižudyti arba keistis. Pabandžiau jas abi.

„Pirmiausia, tai keistis privertė bloga situacija. Negalėjau tęsti tokio gyvenimo nei fiziškai, nei morališkai. Visos tos poalkoholinės depresijos ir paranojos man paliko tik dvi išeitis: nusižudyti arba keistis. Pabandžiau jas abi, pradėjau nuo savižudybės (tačiau labai nevykusiai), tada nusprendžiau nutylėti tą gėdingą įvykį ir pasipasakojau draugams bei artimiesiems, kad norėčiau mesti gerti, rūkyti, vartoti narkotikus ir noriu pradėti sportuoti“, – viešai pasakojo Ž.Tratas.

Tačiau aktorių palaikė ne visi: „Visi iki vieno draugai prapliupo juokais,o artimieji palaikė, sesuo suveikė abonementą į sporto klubą. Taigi labiausiai paskatino draugų reakcija. Manyje užvirė pyktis. Kaip jie drįso šaipytis iš mano ketinimų? Na, aš jiems b*** įrodysiu. Tą dieną mečiau visus žalingus įpročius ir iškeliavau į sporto salę. Buvo labai sunku... Praėjo sunki, bet švari savaitė. Draugai sakė „nu duodu tau dar savaitę ir užgersi vėl“. Praėjo dar viena. Tada jie sakė „nu gerai, mėnesį duodu“, paskui „duodu dar mėnesį“... Praėjo trys mėnesiai, aš labai atstačiau sveikatą ir nuotaiką, nusprendžiau, kad svarmenų man nebeužtenka ir grįžau į boksą. Tada prasidėjo alinantys fiziškai, bet maloniausi dvasiškai metai.“

Ž.Tratas labai stengėsi, kad susitvarkytų savo gyvenimą: „Ariau po 10 treniruočių per savaitę, pradėjau mokytis vakarinėje mokykloje, ir mokytis tikrai neblogai. Vidurkis 8,5. Draugai su savo negatyvu ir pašaipomis tapo nebeaktualu ir nebeįdomu – tiesiog nutraukiau ryšius. Tada atsirado idėja vaidinti... Nebegalėjau sustoti, nes kaifavau nuo pasiektų rezultatų ir virė (tebeverda) smalsumas, ko dar galiu pasiekti. Šiuo metu rezgu planus užkariauti pasaulį, nes jaučiu, kad Lietuvoje jau tampa ankštoka. Mintis, kad galiu tą padaryti, kelia šiurpuliukus – tiek motyvacijos dar gyvenime neturėjau...“

Antano Minkevičiaus nuotr./Žilvinas Tratas
Antano Minkevičiaus nuotr./Žilvinas Tratas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką