Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 14:32

Žilvinui Šilgaliui yra tekę peršauti du žmones

Baltijos televizijos pokalbių laidoje „Atvirai su žvaigžde“ viešėjęs Seimo narys Žilvinas Šilgalis, paklaustas, ar dėl šeimos galėtų paaukoti savo principus, prisiminė dramatišką susišaudymą, įvykusį jo namuose Telšiuose prieš dešimt metų.
Žilvinas Šilgalis
Žilvinas Šilgalis / BTV nuotr.

Tąkart švenčiant Naujuosius metus, politikas, grįžęs vidurnaktį į namus, rado išdaužytus langus ir išsigandusią penkiolikmetę dukrą su draugu. Dar nespėjus susigaudyti, kas vyksta, ant slenksčio pasirodė tie patys užpuolikai, kurie siautėjo prieš grįžtant šeimininkams. Su pastiprinimu grįžę chuliganiškai nusiteikę jaunuoliai griebė duris atidariusią Žilvino Šilgalio žmoną Liną, nutempė ją laiptais, puolė muštis su kitais Šilgalių namuose esančiais žmonėmis. Politikas nepasimetė ir, atsinešęs seife saugotą ginklą, iššovė į orą, įspėdamas užpuolikus. Deja, šie nenurimo ir toliau siautėjo. Tada Žilvinas Šilgalis šovė užpuolikams į kojas ir abu peršovė.

„Gyniau savo šeimą, žmoną, vaikus, bet vis tiek po šio įvykio turėjau daug nemalonumų, aiškinimosi teismuose, įrodinėjimo, kad neperžengiau būtinosios ginties ribų. Laimei, buvau visiškai blaivus, o jaunuoliai, kuriuos peršoviau, nepatyrė rimtų traumų. Žmona tąkart irgi gulėjo ligoninėje. O juk mes tuo metu buvome vos metukų sulaukusio kūdikio tėvai. Šeima man yra didžiausia vertybė,  kurią ginčiau nedvejodamas“, – sako politikas.

Laidą „Atvirai su žvaigžde“ žiūrėkite šiokiadieniais 17 val. per BTV.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką