15min be reklamos
2022 12 08, 13:39

Žinomi kauniečiai rinkosi į šventinį vakarą: įvardijo, kas yra jų išskirtinumas

Baltu sniegu padengtą vakarą, kauniečiai rinkosi į neeilinį renginį. Čia žinomi žmonės prabilo apie savo ir savų šeimų išskirtinumą, o dabar kitaip – „kodą“.
Interjero namų atidarymo Kaune svečiai
Interjero namų atidarymo Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

„Codekus skamba kaip kodas – kiekvienas interjero detalės pasirinkimas tarsi užšifruoja namuose tam tikrą reikšmę apie žmogų ir jo gyvenimą. Imi suprasti, kad interjero detales ir daiktus į namus perki ne šiaip sau, o tam, kad tam tikra forma kalbėtum apie savo asmenybę, savo skonį atskleistum per formas, spalvas ir tekstūras, kurios tau artimos, turi prasmę. Kiekvienas kodas arba kitaip – interjero detalė gali kurti vis naujas visumas reikšmių“, – naujo interjero ir skoningų dovanų salono atidaryme pasakojo jo kūrėja Ignita Nekrošiūtė.

Nuo šuolio iki skandalų

Apie tai, kad kiekvienas turi savitą, atpažįstamą kodą, prakalbo ir į įkurtuvių šventę susirinkę žinomi svečiai.

„Gal tai ir banalu, bet per daug metų mano simboliu tapo raudona plaukų spalva“, – šypsojosi aktorė Redita Dominaitytė.

Erlendo Bartulio nuotr./Interjero namų atidarymo Kaune svečiai
Erlendo Bartulio nuotr./Interjero namų atidarymo Kaune svečiai

Savo kodu šuolį vadina baleto primarijus Nerijus Juška. Nuotraukose tarsi pakibęs ore dažnai įsiamžinantis žinomas vyras patikino – kaskart, atsispyręs nuo žemės, jis stengiasi atlikti vis kitokį, sudėtingesnį ar vaizdingesnį šuolį. Jo nuomone, žmogaus kodas yra tai, ką jis daro kitaip nei kiti, tai, iš ko jį galima atpažinti.

Erlendo Bartulio nuotr./Interjero namų atidarymo Kaune svečiai
Erlendo Bartulio nuotr./Interjero namų atidarymo Kaune svečiai

Žinomas šalies kaskadininkas, karatė čempionas Darius Petrikauskas ir jo žmona, teisininkė Ieva šeimos kodu vadina šunis. Jų pora dabar augina du, o ateityje, kai įsikels į naujus namus, ketina iš prieglaudos parsivežti dar bent vieną.

D.Petrikauskas šunimis rūpinasi nuo vaikystės, nuo kelių yra ir nukentėjęs – po vieno smagaus padūkimo ant pašnekovo kaktos net liko iki šiol matomas randas.

„Tų randų yra ir daugiau, bet supranti, kad jie atsirado iš didelės meilės, netyčia, – patikino pašnekovas, – Automobilyje ėmiau vežiotis skanėstų, nes kelyje neretai pamatau klaidžiojančius pasiklydusius šunis. Tik su tuo, ką jie mėgsta, gali suvilioti gyvūną, jį nuvežti į prieglaudą ir pagal mikroschemą surasti šeimininką“.

Erlendo Bartulio nuotr./Interjero namų atidarymo Kaune svečiai
Erlendo Bartulio nuotr./Interjero namų atidarymo Kaune svečiai

Primabalerinos Olgos Konošenko kodas – atkaklumas. Ji tikina visada turinti kantrybės sulaukti to, ko siekia.

Tuo tarpu buvusio modelio, dabar studentės Gabrielės Gutt atpažįstamumas dažnai susijęs ne su darbais, o su skandalais.

„Jie mane patys susiranda!“, – juokauja pašnekovė.

Keliautoją, televizijos laidų vedėją Žygimantą Barysą visi atpažįstą iš šypsenos, o ledo skulptorių Mindaugą Tendziagolskį – iš jo darbų.

Ryški, šokiruojanti kūryba jau yra tapusi tapytojos Gintarės Tilūnaitės kodu.

Pasveikinti naująją erdvę su įkurtuvėmis atvyko ir aktoriai Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Aurelija Tamulytė, dizainerė Aurelija Jurkšaitytė, komunikacijos specialistas Alkas Paltarokas, interjero dizainerė Jūratė Miliauskaitė Laurinaitienė, plaukų stilistė, menininkė Jurgita Malakauskaitė, plaukų stilistas Karolis Murauskas bei kiti.

Fotogalerija:

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką