15min be reklamos
2022 10 31, 21:56

Žinomi lietuviai švenčia Heloviną: Gintarė Gurevičiūtė jį sutiko Drakulos pilyje

Helovinas jau seniai nebėra vien užsienio šventė – ją labai pamėgę ir lietuviai. Dar prieš spalio 31-ąją jie pasipuošia namus moliūgais ir kitomis šiurpiomis dekoracijomis, o šventės dieną persirengia pačiais įmantriausiais kostiumais. Fantazijos nestokojantys tautiečiai žavi originalumu ir rezultatais dalijasi socialiniuose tinkluose. Žmonės.lt kviečia pasižvalgyti, kokiais šiurpiais ir juokingais personažais šiemet tapo vietinės įžymybės.
Heloviną švenčiantys lietuviai
Heloviną švenčiantys lietuviai / Socialinių tinklų nuotr.
Temos: 2 Helovinas Lietuva

Tinklalaidės „Vėl tie patys“ kūrėjai – aktorius ir humoristas Mantas Stonkus, komikas Mantas Katleris ir laidų bei renginių vedėjas Rolandas Mackevičius Heloviną mini jau ne vienerius metus. Šie metai – ne išimtis. Kaip ir dera šmaikštaus turinio kūrėjams, į šiurpią šventę jie pažiūrėjo linskmai.

Lauros ir Šarūno Mazalų šeima Heloviną mėgsta ir švenčia trankiai – su vaikais ir būriu draugų. Šių metų „Šiurpnakties“ vakarėlyje apgalvotos visos detalės – dekoracijos, veišės ir kostiumai. Visi Mazalų šeimos nariai tapo velniais.

Verslininkė Inga Stumbrienė Helovinui ruošiasi iš širdies ir į kostiumus nemažai investuoja. Šiemet ji pasirinko populiarų įvaizdį – desperatiškos plastinių operacijų gerbėjos.

Krepšininko Dariaus Songailos žmona Gintarė Songailė šventė Teksase. Šiemet ji įsikūnijo į seksualų Jessicos Rabbit personažą. Ryškūs akcentai – raudona suknelė, lūpos ir perukas.

Stilistas Joringis Šatas šiurpaus kostiumo atsisakė – vietoj jo pasirinko lėlės Barbės vaikino Keno įvaizdį. „Cukriuku“ jis tapo grimo, elegantiško švarko ir karūnos pagalba.

Dizaineris Robertas Kalinkinas Helovino proga pasirinko „žmogišką“ kostiumą – apdarą, vaizduojantį žmogaus raumenų struktūrą. Jo kompanionė ,,pasigražino" ir kraupiu grimu.

Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Juliumi Mocka šiais metais kaip reikiant pasistengė: Viktorija tapo žalia ateive, o jos sutuoktinis – ją įsimylėjusiu kosmonautu. Įspūdingai atrodanti pora rezultatą įamžino profesionalioje fotosesijoje.

Dizainerei, mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėjai Viktorijai Jakučinskaitei Heloviną dieną netrūko išgąsčio – jį sukėlė kuriam laikui dingęs instragamo profilis. Bėdai išsisprendus, Viktorija pasiruošė šventei ir savo įvaizdžiu pasidalijo ,,atgijusioje„ paskyroje.

Televizijos laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Gintarė Gurevičiūtė Heloviną paminėjo ypatingoje vietoje – grafo Vlado Drakulos pilyje Rumunijoje, kurioje ,,gyveno“ garsusis Bramo Stokerio personažas vampyras Drakula. Vakarėliui Transilvanijoje Gintarė pasirinko prašmatnią suknelę ir galvos papuošalą.

#aboutlastnight Epic Count Dracula’s Ball: Out of the Darkness, Into the Age of Enlightenment 🏰🧛‍♀️💫

Posted by Gintarė Gurevičiūtė on 2022 m. spalio 31 d., pirmadienis

Londone gyvenanti dainininkė Beatrich Heloviną šventė su draugais. Teminiame vakarėlyje pasirūpinta ir šiurpą keliančiomis vaišėmis, ir dekoracijomis, o pati mergina šventei pasirinko juodą vyrišką kostiumą.

Helovinui būdingi ne tik siaubą keliantys, bet ir seksualūs kostiumai. Būtent jis – JAV šiuo metu gyvenančios atlikėjos Neringos Šiaudikytės pasirinkimas. Į vakarėlį Los Andžele ji atvyko įsikūnijusi į gundančią valytoją.

Atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha šiemet pasirinko gana santūrų Helovino įvaizdį. Vis tik negalima nepastebėti kraupaus akcento – į galvą „įsmigusių“ žirklių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką