2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2022 12 26

Žinomi žmonės parodė ilgai rinktas kalėdines puošmenas: įspūdingos kolekcijos atima žadą

Miestams Kalėdoms puoštis pradėjus dar lapkritį, švenčių dvasia bei puošmenos užplūsta ir žmonių namus. Ne išimtis – Lietuvos garsenybės. O kai kurie žinomi žmonės namuose laiko išties įspūdingas ir daug metų rinktas kalėdinių puošmenų kolekcijas. Su 15min įžymybės dalijasi jų nuotraukomis ir pasakoja apie išskirtinių dekoracijų kolekcionavimą.
Jurga Anusauskienė, Judita Leitaitė, Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Inga Stumbrienė, Aivaras Stumbras ir jų kalėdinės dekoracijos Tik prenumeratoriams
Jurga Anusauskienė, Judita Leitaitė, Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Inga Stumbrienė, Aivaras Stumbras ir jų kalėdinės dekoracijos / Asmeninio albumo, Juliaus Kalinsko/15min, Žygimanto Gedvilos/BNS ir Dariaus Kučio nuotr.

Kolekciją renka kelis dešimtmečius

Operos solistė Judita Leitaitė savo namus pavertė tikra žiemos pasaka. Tai padaryti jai padeda jau daugiau nei du dešimtmečius renkama mechaninių prisukamų žaislų kolekcija.

„Turiu apie 25 prisukamus, grojančius žaislus ir net visą besisukantį Spragtuką“, – apie savo kolekciją portalui 15min pasakoja moteris.

J.Leitaitė užsimena, kad žaislus dažniausiai perka pati, o jiems nevengia išleisti ir nemažos sumos pinigų – svarbiausia, kad žaislas jai patiktų.

Asmeninio albumo nuotr./Juditos Leitaitės kalėdinė dekoracija
Asmeninio albumo nuotr./Juditos Leitaitės kalėdinė dekoracija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką