Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Arčiausiai kūno: kokį apatinį trikotažą renkasi žinomos moterys?

Rugpjūčio 10-ąją minima Tarptautinė apatinių diena. Šia proga pasiteiravome pramogų pasaulio atstovių ir žinomų moterų apie jų mėgstamą apatinį trikotažą, kokį dėmesį jam skiria.
Solveiga Mykolaitytė, Justina Stambrauskaitė ir Neringa Šiaudikytė
Solveiga Mykolaitytė, Justina Stambrauskaitė ir Neringa Šiaudikytė / Gintauto Rapalio, Eivydo Timinsko ir asmeninio albumo nuotr.

Apie apatinius daug papasakoti gali juos kurianti „Le Mirage“ prekės ženklo įkūrėja Justina Stambrauskaitė. „Manau, vien dėl to, kad apatinių niekas nemato, imama dėvėti bet ką. Man visiškai priešingai atrodo – moters net vidinis grožis prasideda nuo jos jausmo, savijautos. Ji puikiausiai jaučiasi tada, kai ne tik yra laiminga, bet ir yra graži sau, o ir kitiems gražiai atrodo. Fizinis moters grožis turėtų prasidėti nuo apatinio trikotažo“, – 15min sakė Justina.

Eivydo Timinsko nuotr./Justina Stambrauskaitė
Eivydo Timinsko nuotr./Justina Stambrauskaitė

Jai pačiai apatiniai yra labai svarbūs, šiai aprangos daliai ji skirianti labai daug dėmesio. „Kadangi tokio, kokio aš visada norėdavau ir ieškodavau – nerasdavau čia, Lietuvoje, pradėjau jį kurti“, – juokdamasi sakė Justina. Pasak merginos, geras apatinis trikotažas yra vienas pirmųjų drabužių, nuo kurių pradedamas kurti bendras moters įvaizdis.

Justina vertina ir grožį, ir patogumą: „Tačiau dažniau renkuosi grožį, o ne patogumą. Nuo to jaučiuosi geriau.“

Namie „Le Mirage“ kūrėja turi labai daug ir įvairaus apatinio trikotažo. „Anksčiau turėdavau kelis labai mėgstamus apatinius, kiek dabar tokių – nebesuskaičiuoju“, – neslėpė ji.

Eivydo Timinsko nuotr./Justina Stambrauskaitė
Eivydo Timinsko nuotr./Justina Stambrauskaitė

Apatiniams prieš kurį laiką ji išleisdavusi nemažas sumas. „Neadekvačios kainos buvo dar viena priežastis, kodėl pradėjau juos kurti. Man ypač gražu nėriniai, tai labai moteriška, elegantiška, patrauklu. O jie Lietuvoje kainuodavo labai daug. Dabar išlaidos sumažėjo. Neleisdavau sau pirkti labai brangių, jei matydavau, kad kaina nėra adekvati, pavyzdžiui, 100 eurų už komplektą niekada nemokėjau“, – sakė Justina.

Pasak kūrėjos, ji norėjusi, kad jos gaminamų apatinių kaina būtų įkandama daugeliui merginų ir moterų: „Tu juk negali turėti tik vieno gražaus komplekto, juk tu esi moteris.“

Ne kartą apatinį trikotažą demonstravusi Solveiga Mykolaitytė sako, kad yra apatinio trikotažo fanatikė. „Jo turiu tikrai daug ir įvairiausio, kažkada turėjau ir apatinių drabužių parduotuvę“, – 15min teigė modeliu dirbanti Solveiga.

Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė

Kokius apatinius rinktis, Solveiga nusprendžia pagal tai, kokius drabužius vilkės. Modeliui svarbus ir jų patogumas. „Renkuosi ir pagal nuotaiką – ar ji vasariška, žaisminga, ar seksuali, ar nuobodi, tai tokie ir apatiniai“, – pasakojo ji. Moteris pabrėžė, kad kiekviena turi turėti ir lazeriu kirptų apatinių, kurie vilkimi po tam tikromis suknelėmis ar kelnėmis, norint kad apatinių formos neišryškėtų po drabužiais. „Geram apatiniui trikotažui pinigų negailiu, man patinka jaustis ir patogiai, ir gerai, reikia mylėti save, palepinti savo kūną gražiais apatiniais“, – atviravo modeliu dirbanti Solveiga.

Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė

Solveiga mėgsta klasiką, todėl jos apatinių spalvos varijuoja nuo juodos iki raudonos. „Bet taip pat netrūksta ir pačių įvairiausių spalvų, ryškiai geltonų, žalių. Turiu apatinių visiems gyvenimo atvejams“, – juokėsi modelis. Išsiskirti mėgstanti moteris sakė, kad jai patinka ir piešinėliais margintos, linksmos kelnaitės.

Atlikėja Neringa Šiaudikytė taip pat iš tų moterų, kurioms dėvimi apatiniai yra labai svarbi garderobo dalis. „Mėgstu įvairius apatinius, man labai svarbi jų kokybė, pluoštas – kuo jis natūralesnis, tuo jį maloniau dėvėti. Tai toks rūbas, kurį vilki arčiausiai kūno ir jis labiausiai jaučiasi“, – 15min sakė Neringa.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė

Atlikėja prisipažino, kad jai svarbus patogumas. „Mėgstu kasdien vilkėti paprastesnius, sportinio tipo apatinius, o prie vakarinio drabužio derinu ir apatinių spalvą. Turiu ir tokių apatinių, kurie turi šiek tiek matytis net ir vilkint vakarinius drabužius“, – teigė ji.

Neringa apatiniam trikotažui negaili pinigų, tačiau nepiktnaudžiauja. „Kartais nebūtinai brangūs apatiniai yra patys geriausi ir kokybiškiausi. Mano spintoje yra nuo brangiausių iki paprasčiausių. Kartais brangūs apatiniai yra nepraktiški ir nekokybiški, esu ne kartą nusivylusi. Negaliu pasakyti, kad esu išprotėjusi dėl apatinių, gal tiesiog sezoniškumas turi įtakos apsipirkimams. Pasižiūriu, kada yra nuolaidos. Nuvykusi į Ameriką būtinai apsilankau „Victoria's Secret“ parduotuvėse, nes tai visų moterų pamėgta parduotuvė. Na, kokybės atžvilgiu šios firmos apatiniai yra prastesni nei „La Perla“, – atvirai pasakojo Neringa.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė

Mėgstanti atsinaujinti moteris teigė, kad ir apatinių skyrių tenka atnaujinti, tačiau tikrai tam kas mėnesį neišleidžianti daugybės pinigų. „Man tiesiog patinka juos pirkti, neslėpsiu. Man malonu, mėgstu ne tiek apatinius, kiek miegojimui skirtus naktinukus. Turiu jų tikrai nemažai“, – sakė ji.

Jau minėjusi, kad apatinį trikotažą perkanti kelionėse, Neringa pastebėjo, kad Lietuvoje yra gan mažokas šių intymių drabužių pasirinkimas. „Kiekvienais metais važiuojame į Paryžių ir būtent tuo metu vyksta didieji išpardavimai. Didelės nuolaidos tikrai vilioja“, – sakė ji.

Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha neslėpė – jai apatinis trikotažas yra labai svarbus: „Nežinau, ar visoms moterims taip yra, bet kelnaičių man niekada nebus per daug. Jei jų turiu 50, tai dar tiek pat nusipirksiu. Ir man atrodys, kad jų neturiu pakankamai ir reikės dar nusipirkti. O jei tik galėčiau, pirkčiau kasdien vis naujas ir dėvėčiau tik naujas kelnaites. Man gražu, man patinka, ne dėl higienos reikalavimų.“

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha

Gabrielė renkasi ir paprastus medvilninius, ir nėriniuotus apatinius: „Patinka nėriniuoti apatiniai, bet jų neturi būti labai daug, subtiliai. Manau, kad galima suderinti grožį ir patogumą. Nors būna ir labai nepatogių, bet beprotiškai gražių apatinių. Manau, kad tokių atsisakyčiau. Bet tikrai galima rasti ir gražius, ir patogius“, – 15min pasakojo Gabrielė.

Kaip kiekviena moteris, atlikėja negaili pinigų apatiniam trikotažui. „Yra brangesnių firmų, kurias mėgstu, tarkim „Victoria's Secret“, bet kartais ir „H&M“ tinklo parduotuvėse randu labai panašių apatinių į jau minėtos amerikiečių firmos, kurie yra pigesni, bet tokie pat patogūs ir gražūs. Todėl negaliu sakyti, kad perku tik vienos firmos brangius apatinius“, – baigdama pokalbį sakė Gabrielė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius