Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 05, 10:08

Žiūrovai pasibaisėjo peilių mėtymu „Lietuvos talentuose“: vaikinui sužalotas pirštas

Sekmadienio vakarą TV3 transliavo „Lietuvos talentų“ finalą: scenoje pasirodė indiškų šokių atlikėjos, rekordiškai greitai Rubiko kubą dėliojantis vaikinas, itin artistiška devynmetė šokėja ir kiti talentai. Jie paskutinįkart susirungė dėl galimybės patekti į superfinalo dešimtuką. Tačiau didžiausias žiūrovų diskusijas sukėlė riterių klubo „Antikos karys“ pasirodymas.
Riterių klubas „Antikos karys“
Riterių klubas „Antikos karys“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Riterių klubas „Antikos karys“
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Riterių klubas „Antikos karys“

Klubo nariai „Lietuvos talentų“ scenoje surengė kvapą gniaužiantį ir daugumos žiūrovų pasibaisėjimą sukėlusį pasirodymą – vienas klubo narių mėtė peilius į medinę sieną, prie kurios stovėjo jo kolega iš „Antikos kario“.

Didžiulė įtampa buvo jaučiama ne tik studijoje tarp žiūrovų. Jaudulį sunkiai sekėsi tramdyti ir vaikinui, aplink kurį buvo mėtomi peiliai. Ir nors triuką atliko profesionalai, nebuvo išvengta sužeidimų – pasirodymo metu, anot laidos rengėjų, nestipriai buvo sužalotas vaikino pirštas. 

Į studiją buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, nukentėjusiam teko tvarstyti žaizdą. Tačiau šio incidento „Lietuvos talentų“ kūrėjai nedramatizuoja.

„Tai – tik įbrėžimas. Jis šiek tiek įsipjovė ir viskas. Greitąją iškvietėme dėl šventos ramybės, tokia mūsų pareiga“, – sakė vienas iš „Lietuvos talentų“ teisėjų Saulius Urbonavičius-Samas.

Pasak jo, „Antikos kariams“ tokie dalykai – ne naujiena, o nedidelės traumos – neatsiejama mokymosi dalis.  „Kaskadiniai triukai – jų amatas, jie tuo užsiima kasdien, iš to gyvena. Juk ir sporte pilna traumų“, – Žmonės.lt sakė Saulius Urbonavičius-Samas. Jis pajuokavo, kad visa tai buvo skirta pagąsdinti „Lietuvos talentų“ teisėjai Rūtai Ščiogolevaitei.

„Tai buvo labai nedidelis incidentas, tačiau visas burbulas buvo taip išpūstas, kad niekas nebesupranta, ką čia ir begalvoti. Ant neštuvų nešti nereikėjo, o traumų juk būna įvairiausių. Kodėl, kai šokėjai kojas išsisuka, niekas apie tai nerašo? Nueikite į cirką – ten juk triukai dar pavojingesni“, – situaciją komentavo laidos teisėjas.

Jam antrino ir TV3 atstovė spaudai Erika Vyšniauskaitė. „Buvo greitai reaguota į situaciją, pasirūpinta pirmąja pagalba. Gydytojai patvirtino, kad viskas gerai: siūti nereikia, tai – tik nedidelis įbrėžimas“, – Žmonės.lt sakė ji.

Tačiau žiūrovai savo griežtą nuomonę apie šį triuką išsakė socialiniame tinkle „Facebook“, „Lietuvos talentų“ paskyroje. Vieni į šį incidentą reagavo ramiai, kiti baisėjosi, kad netrukus galės išvysti ir kaip televizijoje pjaustomos galvos. Esą tokie triukai – per daug pavojingi ir nėra tinkami rodyti žiūrimiausiu laiku, jiems reikėtų uždėti cenzūros ženklą.

Komentarai po „Antikos kario“ pasirodymo „Lietuvos talentuose“
Komentarai po „Antikos kario“ pasirodymo „Lietuvos talentuose“

„Lietuvos talentų“ prodiuserio Mindaugo Meškausko nuomone, žmonės turi įvairių talentų ir tai nebūtinai yra tik mokėjimas šokti ar dainuoti – reikia įvairovės.

„Tas vaikinas – pasaulio peilių mėtymo čempionas. Jis tai daro daugelį metų, triukus atlieka įvairiose pasaulio šalyse. „Lietuvos talentų“ scenoje taip pat pasirodo nebe pirmą kartą. Norisi žiūrovams parodyti ką nors naujo. Be to, visuomet perspėjam net kelis kartus – to nereiktų bandyti atkartoti namuose“, – Žmonės.lt sakė M.Meškauskas.

Visuomet įvertiname riziką – tikrai nepjaustysime galvų ir eteryje nerodysime kraujo, yra etikos ribos. Šį kartą tiesiog nepasisekė, – sakė M.Meškauskas.

Laidos prodiuseris atsiprašė tų, kuriuos šis įvykis sukrėtė.

„Man labai gaila, kad taip atsitiko. Suprantu, kad ne visiems žmonėms buvo smagu žiūrėti šį pasirodymą. Indų kaskadininkai televizijoje daro protu nesuvokiamus dalykus ir save žaloja taip šlykščiai, kad net neįmanoma žiūrėti: su mašinom per pilvus važiuoja, daužo į galvas įvairius daiktus, pjaustosi. Mes tokių dalykų tikrai nerodysime. Visuomet įvertiname riziką – tikrai nepjaustysime galvų ir eteryje nerodysime kraujo, yra etikos ribos. Šį kartą tiesiog nepasisekė“, – Žmonės.lt sakė M.Meškauskas.

Riterių klubo „Antikos karys“ atstovai pirmadienį situacijos nekomentavo ir pasiūlė kreiptis į „Lietuvos talentus“.

Kokia jūsų nuomonė apie peilių mėtymą scenoje? Laukiame komentarų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką