Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 21, 13:35

Žvaigždės patuštino kišenes

Baigiantis metams, pasirodė kaip niekada daug pranešimų apie žinomų Lietuvos žmonių nusižengimus: kas nesumokėjo senų skolų, kas neblaivus pagautas prie automobilio vairo... O juk sakoma, kad prieš šventes reikia atiduoti visas skolas!
Edmundas Štengeris-Mundis
Edmundas Štengeris-Mundis / Jono Staselio nuotr.

Reklamos specialistas ir dainininkas Edmundas Štengeris-Mundis (36) sumokėjo 1 250 litų baudą, kurią jam skyrė Vilniaus miesto trečiasis apylinkės teismas. Įdomiausia, kad bauda skirta prieš septynerius metus. Tiek laiko dainininkas vengė ją sumokėti. Sprendimą Mundis pakeitė tik tuomet, kai gavo pranešimą, jog jam gresia turto areštas arba viešieji darbai.

Viganto Ovadnevo nuotr./Tomas Krivickas
Viganto Ovadnevo nuotr./Tomas Krivickas

 

Už vairavimą išgėrus nubaustas dainininkas Tomas Krivickas-Psichas (34). Jam skirta 1 000 litų bauda bei atimta teisė metus laiko vairuoti automobilį. Tomas buvo sulaikytas viename iš sostinės mikrorajonų. Jo kraujyje rasta 0,52 promilės alkoholio. Teisme dainininkas pripažino savo kaltę.

 

Viganto Ovadnevo nuotr./Daina Bilevičiūtė
Viganto Ovadnevo nuotr./Daina Bilevičiūtė

Turinti milžiniškų skolų dainininkė Daina Bilevičiūtė (45) klimpsta į dar didesnę duobę. Naktį Dainos vairuojamą automobilį sustabdę ir jos kraują patikrinę pareigūnai nustatė, kad moteris vairuoja neblaivi – atlikėjai nustatytas lengvas girtumo laipsnis. D. Bilevičiūtei, kuri su policijos patruliais nesiginčijo, gresia 1 500 litų piniginė bauda.


 

 

Viganto Ovadnevo nuotr./Marius Adžgauskas
Viganto Ovadnevo nuotr./Marius Adžgauskas

Neturėjusiam teisės vairuoti automobilio „Porsche Cayenne“ sulaikytam linksmybėmis su dainininku Ruslanu Kirilkinu (26) išgarsėjusiam Mariui Adžgauskui (27) skirta 1 000 litų bauda. Skelbiama, kad Marius neturi lėšų iškart sumokėti teismo skirtas baudas, tad dešimt mėnesių vaikinas kas mėnesį privalės mokėti po 100 litų.
 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką