2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Žvaigždžių duetuose“ – siurprizas: su šou teks atsisveikinti iškart dviem poroms

Pirmąjį naujųjų metų sekmadienį LNK eteryje nugriaudėjo dar viena ypač šventiška legendinio projekto „Žvaigždžių duetai“ laida. Tiesa, laidos pabaigoje vedėjai atskleidė ypatingą staigmeną: švenčių proga išlikimo vakaras netapo lemtingu nei vienai porai.
„Žvaigždžių duetai“
„Žvaigždžių duetai“

Visi žiūrovų balsai sumuojami toliau, ir po dar dviejų laidų su projektu teks atsisveikinti iš karto dviem duetams. Taip paaiškės, kurios keturios keliaus tiesiai į didįjį finalą.

Naujųjų dieną žiūrovai aktyviausiai palaikė Ireną Starošaitę ir Liną Lapėną – duetas sulaukė net 2363 skambučių. Taip jie užsigarantavo pirmąją vietą ir galutinėje lentelėje.

„Žvaigždžių duetai“
„Žvaigždžių duetai“

Antrąją vietą žiūrovai skyrė pritrenkiantį pasirodymą paruošusiems Liepai Norkevičienei ir Simonui Storpirščiui. Atlikėjos Beyonce dainą „Crazy in Love“ perdainavęs duetas užsidirbo 1441 skambutį ir antrąją vietą galutinėje lentelėje.

„Žvaigždžių duetai“
„Žvaigždžių duetai“

Mažiausiai žiūrovų palaikymo sekmadienį sulaukė Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas, kuriuos komisijos narys Stano net pavadino blogiausiai projekte dainuojančia pora. Duetas ir vakaro lentelėje užėmė paskutinę vietą.

„Žvaigždžių duetai“
„Žvaigždžių duetai“

Visgi galutinėje lentelėje, susumavus dviejų laidų rezultatus, iš dugno neišlipa Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas. Nors šįvakar už jausmingas pasirodymą žiūrovai duetui skyrė 1277 skambučius ir trečiąją vietą, praėjusios savaitės fiasko juos vis dar sulaiko paskutinėje vietoje.

„Žvaigždžių duetai“
„Žvaigždžių duetai“

Legendinio projekto „Žvaigždžių duetai“ devintasis sezonas sparčiai artėja prie didžiojo finalo, kuriame keturi geriausi duetai susikaus dėl Auksinio dueto vardo ir 10 000 eurų prizo. Iškart po didžiojo projekto finalo LNK eteryje staruos naujas superšou – antrininkų konkursas „Mes – vieno kraujo“, kuriame bus ieškomi geriausi Lietuvos ir pasaulio žvaigždžių antrininkai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką