2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Žvaigždžių duetuose“ Zvonkė ir Cololo šokiravo komisiją (nuotraukos)

Naujasis „Žvaigždžių duetų“ sezonas – atidarytas! Nuo ateinančio savaitgalio iki gegužės mėnesio naujai suporuoti tradiciniai ir išplėstiniai duetai bandys užkariauti televizijos publikos simpatijas ir laimėti auksinį mikrofoną.
Vitalijus Cololo ir Natalija Zvonkė
Vitalijus Cololo ir Natalija Zvonkė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jau šeštadienį televizijos žiūrovai galės išvysti nusidainuojančią Jurgitą Tvarijonaitę, aistringai besikaunančią Tarasovų šeimą, Lietuvos prezidentus įkūnijančius Giedrių Arbačiauską ir Aušrą Kilkuvienę, grupės „69 danguje“ merginas, kilojamas juodaodžio Jeano Claude'o, į naują muzikinį lygį LNK pakeliančią Vaidą Genytę su visu „Ave vitos“ choru ir chorvedžiu, gyvenimo svajonę pildančią verslininkę Ireną Matijošaitienę su Ovidijumi Vyšniausku bei pigią „čestuškę“ dainuojančius Vitalijų Cololo ir Nataliją Zvonkę.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone žiūrovai matys naują vedėją – Anapilin išėjusio pirmojo šio muzikinio projekto vedėjo Vytauto Kernagio dukrą Eglę Kernagytę. Sidabro spalvos suknele pasipuošusi moteris negalėjo paslėpti jaudulio ir patirties stokos, tačiau galbūt žiūrovai debiutantei bus atlaidūs.

Per sezono atidarymą dainavo ne tik aštuoni į muzikinę kovą stojantys duetai, bet ir komisijos nariai Inga Valinskienė bei pirmą ir, kaip pats sakė, paskutinį kartą – Vytenis Pauliukaitis. Praėjusių „Žvaigždžių duetų“ nugalėtojai irgi pademonstravo savo vokalinius sugebėjimus, o taip pat išbandė ir komisijos narių kėdes, vertindami griežtųjų vertintojų pasirodymus.

Vieni iš paskutinių pasirodę Vitalijus Cololo ir Natalija Zvonkė šiame projekte tikrai neliks nepastebėti. Jau pirmąja savo daina, kaip patys prisipažino, duetas šokiravo komisiją. Natalija scenoje pasirodė su trumpa balta šilkine suknele ir permatoma skraiste, puošta plunksnomis, o V.Cololo išbėgo su chalatu ir kailine apykakle. Pora sudainavo lengvo turinio dainušką ir užbaigė ją žodžiu „rūra“. Tai labai nepatiko komisijos pirmininkui Vytautui Juozapaičiui.

„Mano moralinės nuostatos nesutampa su šios poros...“ – nedaugiažodžiavo pyktelėjęs vertintojas.

„Jūs man priminėte kabaretą iš stoties. Kitą kartą pasistenkite, kad jis būtų iš Gedimino prospekto“, – siūlė ir V.Pauliukaitis.

O savo kuriamuose personažuose paskendę dainininkai tikino, kad norėjo šokiruoti komisiją: „O kitą kartą duosim kontrolinį...“

Nepaisant komisijos kritikos, Deivydas Zvonkus Nataliją apdovanojo gėlių puokštę, o jos scenos partneriui įteikė alkoholinę dovaną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką