11.00 val. iškilmingoje ceremonijoje, kuri vyko atsinaujinusioje Kauno sporto halėje savo diplomus atsiėmė ir būrys garsių šalies krepšininkų bei trenerių.
Tarp universiteto absolventų bus galima išvysti ir nacionalinės Lietuvos krepšinio rinktinės žvaigždę Joną Valančiūną. Taip pat ir Renaldą Seibutį, Steponą Babrauską, Virginijų Sirvydį, Šarūną Vasiliauską bei kitus.









