Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Zvonkė LNK naujamečiame žiburėlyje sukėlė paniką (nuotraukos)

Kasmetis LNK Naujųjų metų Žydrasis žiburėlis šiemet žiūrovus nukels į svajonių miestą, įvairiausių pagundų kupiną kurortą. Čia ne tik pamatysime nevaržomas LNK žvaigždžių šėliones vandenyje ir atpalaiduojamuosius masažus, bet ir seksime įtempto siužeto detektyvą, kurį užvirė... Natalija Zvonkė.
Natalija Zvonkė ir Tomas Ališauskas
Natalija Zvonkė ir Tomas Ališauskas / LNK nuotr.

„2010-ųjų Žydrasis žiburėlis. Laisvas ir nepriklausomas kurortas“ žvarbų paskutinį metų vakarą nukels ten, kur daug saulės, karščio, vandens ir... meilės.

Naujųjų išvakarės. Druskininkai. Į prabangų sveikatos ir poilsio centrą „Grand SPA Lietuva“ atvyksta ponia Zita iš Mažeikių (akt. Kristina Kazlauskaitė). „Ne, nu aš apšalus. Čia chebrytė tokį namuką pasistatė, kad super. Va taip, aš įsivaizduoju, Valdovų rūmai turi atrodyti“, – ištaria ir nuskuba vidun. Prieš Naujųjų šventę ji norinti, kaip pati sako, pasiprocedūrinti.

Šiame prabangiame poilsio centre renkasi ir kitos LNK žvaigždės: nuo eterio pailsėti panoręs Rolandas Vilkončius, seksualioji Živilė Vaškytė, „Paskutinę instanciją“ trumpam pamiršusi Rūta Grinevičiūtė, žinių vedėjai Gintaras Deksnys, Gintaras Mataitis ir kiti. Niekas neįtaria, kuo baigsis linksmybės.

Paniką kurorte sukelia Natalija Zvonkė, mat masažuotojui Algiui Ramanauskui atlikus masažą užmiega ir nebepabunda! Vyriausiasis kurorto gydytojas, piktas ir rūstus daktaras Haroldas (H. Mackevičius) po tokių įvykių skelbia karantiną ir draudžia visiems išvykti namo, kol kiekvieną svečią patikrins specialioji komisija su Vyteniu Pauliukaičiu priešakyje. Juk dabar Lietuvoje viską sprendžia tik įvairios komisijos!

Miegančiąją gražuolę Zvonkę netyčia aptinka nuoširdus ir nekaltas gerasis daktaras Tomas (T.Ališauskas). Jis Nataliją pabučiuoja ir ši atsibunda. Natalija prasitaria apie savo svajonę – ištekėti per Naujuosius metus. Netrukus svajonė tampa tikrove...

LNK laidų vedėjai ir eterio žvaigždės kuriant šį nuotaikingą filmą iš tiesų apsigyveno Druskininkuose – filmavimai, pasitelkus moderniausią šviesos ir vaizdo techniką, vyko visą savaitę.

Į tigro kostiumą įsispraudęs Giedrius Leškevičius, seksualia undine tapusi ir Vitalijų Cololo su Radži suviliojusi Kristina Navickaitė-Tina, įspūdingų formų „Olialia pupytės“, užvirusi meilė tarp „Muzikos akademijos“ dalyvio Kafkos ir vedėjos Simonos, daug linksmybių ir muzikos – visa tai ir dar daugiau išvysime naujamečiame renginyje „Laisvas ir nepriklausomas kurortas. Žydrasis žiburėlis 2010“.

Linksmybės laisvame ir nepriklausomame kurorte – gruodžio 31-osios vakarą, 22 val., per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius