2008-11-11 11:27

Zvonkė pasiūlė 50 litų?

Kęstutis Juška
Pramogų pasaulyje pasklido kalbos, kad Zvonkaus gimtadienyje koncertavusiai skandalingajai „Kelio į žvaigždes 3“ dalyvei Gintarei Ramonaitei už koncertą buvo pasiūlytas 50 litų honoraras.
Natalija Zvonkė
Natalija Zvonkė / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Temos: 1 Natalija Bunkė

Naujienų portalas 15min.lt pasiteiravo pačios atlikėjos, ar iš tiesų krizės metu merginos finansinė situacija tokia prasta, kad jos koncertas tekainuoja 50 litų. Šaltinių teigimu, Natalija Zvonkė džiaugėsi vyro gimtadieniui sutarusi linksmą koncertą už 50 litų. Linksmoji Gintarė nebuvo linkusi atvirauti ir ilgai mykė, tačiau prasitarė gavusi 50 litų honorarą ir iškart tai paneigė. Žodžiu, spręskite patys, mokėjo Zvonkė Gintarei, ar ne.

„Buvau Zvonkų gimtadienyje ir koncertavau. Mane pakvietė Natalija pakoncertuoti, norėjo Zvonkui staigmeną padaryti. Ir tikrai padarė. Vakarėlis buvo labai fainas. Koncertavau su savo naujaja mergaite Žaneta, labai drąsia mergaite. Su Laisva esame apsipykusios, nes ji mane išdavė, todėl ir susiradau kitą mergaitę“, – kalbėjo skandalingoji atlikėja.

Paklausta, ar už koncertą Zvonkaus gimtadienyje mergina gavo tik 50 litų honorarą, Gintarė sutriko.

„Jo va čia vat... O tu Zvonkės neklausei? Pasakiau jiems, kad nesu labai didelė žvaigždė, tik kylantis personažas. Zvonkė pasakė, kad gali man sumokėti tiek ir tiek, bet aš pasakiau, kad dėl tokio dalyko neimsiu. Man buvo pasiūlyti pinigai, bet aš nenoriu to komentuoti. Zvonkė yra labai maloni, ir man yra malonumas dainuoti, ir viskas man yra labai gera. (...) Taip, pasiūlė man 50 litų. Ne, nesiūlė man visai pinigų. Pasakiau, kad už koncertą Zvonkui man nieko nereikia, jokių pinigų, nes tiesiog smagiai praleidau laiką, pabuvau savaitgalį pajūryje“, – painiojosi Gintarė.

Tai siūlė Zvonkė 50 litų, ar ne, Gintare?

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą