Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 14:47

Žygimantas ir Dovilė Stakėnai džiaugiasi augintine Rumba: išmokė ne vienos pamokos

Radijo, televizijos laidų ir renginių vedėjas Žygimantas Stakėnas ir jo žmona Dovilė namuose augina vižlų veislės kalytę Rumbą. Vyras pripažįsta, kad namuose gyvenantis šuo žmogų išmoko daugybės gerų dalykų.
Žygimantas ir Dovilė Stakėnai su augintine Rumba
Žygimantas ir Dovilė Stakėnai su augintine Rumba / Asmeninio albumo nuotr.

Pirmas dalykas, ko Žygį ir Dovilę išmokė Rumba – tai atsikratyti baimių. „Nugalėjau baimę, šis šuo mano draugas ir išsipildžiusi svajonė, galima sakyti, nugalėjimas baimės prieiti prie šunų ir užpildymas pilnatvės“, – laidoje „Gyvūnų pasaulis“ teigė Žygimanto žmona Dovilė.

Antras dalykas, kurio Rumba išmokė Stakėnų šeimos narius – tai besąlygiška meilė. „Kartais būdavo, kad kalbuosi su šuniu, kurio nėra. Tiesiog man jo trūko. Kai atsirado, yra daugiau tų pasivaikščiojimų, fizinio aktyvumo, tave pasitinka meilė, šalia visada draugystė“, – pasakojo Žygimantas Stakėnas.

Stopkadro nuotr./Žygimantas ir Dovilė Stakėnai su augintine Rumba
Stopkadro nuotr./Žygimantas ir Dovilė Stakėnai su augintine Rumba

Ir trečias dalykas, ko Rumba išmokė Žygimanto ir Dovilės šeimą – toks paprastesnis, žemiškesnis reikalas – susirinkti kojines. „Vaikystėje Rumba valgydavo kojines, kojinės buvo jos fetišas. Jei paliksi kojinę, tai viskas, tik spėk pagauti. Nežinau, čia ar linksmybės ar šunybės, bet kojinės dingdavo. Atsirasdavo tik tada, kai išvesdavom išsituštinti į lauką“, – juokdamasis prisiminė Žygimantas.

Asmeninio albumo nuotr./Žygimantas Stakėnas su augintine Rumba
Asmeninio albumo nuotr./Žygimantas Stakėnas su augintine Rumba

Linksmi Žygimanto Stakėno, jo šeimos ir Rumbos nuotykiai, „Kika“ ekspertų patarimai apie šiurkštų kailį, dresūros pamokos ir smagiausių vaizdelių konkursas – šį šeštadienį laidoje „Gyvūnų pasaulis“ 17.55 val. per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką