15min be reklamos
2014 01 02, 17:02

„69 Danguje“ griūtį neigiantis Egmontas Bžeskas: „Grupė tiesiog nebesivaiko pigaus populiarumo“

Prieš beveik dešimt metų viešumoje pasirodžiusią merginų grupę „69 Danguje“ daugelis vertino skeptiškai ir nesitikėjo, kad keturios merginos – Goda Alijeva, Ingrida Martinkėnaitė, Karina Krysko-Skambinė ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė išsilaikys scenoje bent pusmetį. Grupės prodiuseris Egmontas Bžeskas tikina, kad nors iš grupės dėl šeimos išėjo G.Alijeva, o Kariną vis dažniau matome dainuojančią vieną, „69 Danguje“ nebyra, o atvirkščiai – jaučia stabilumą ir užtarnautą savo klausytojų ratą.
Karina Krysko-Skambinė, Ingrida Martinkėnaitė, Egmontas Bžeskas ir Nijolė Pareigytė
Karina Krysko-Skambinė, Ingrida Martinkėnaitė, Egmontas Bžeskas ir Nijolė Pareigytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kai tik grupė pasirodė, pikti liežuviai plakė, kad viskas čia netikra, kad bus laikina, o štai, jau beveik dešimt metų, kai vis dar esame!“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Bžeskas.

„Grupė „69 Danguje“ jau tapo savotiška klasika ir ji tikrai toliau gyvuos. Kaip visi žino, mes dirbame jau labai seniai ir toliau tęsiame savo veiklą. Panelės viena po kitos ėjo motinystės atostogų, todėl ir išėjo šiokia tokia pertrauka grupės veikloje. Juk jos moterys, elementaru, kad atliko tai, kas yra svarbiausia visame pasaulyje. Mes visi labai džiaugiamės naujomis gyvybėmis, labai jomis didžiuojamės. Dabar nepersistengdami, neforsuodami, norime pradėti naujus metus nuo kokybiškų dainų ir pasirodymų“, – pasakojo grupės prodiuseris, patikinęs, kad po motinystės atostogų merginos noriai tęsia grupės veiklą.

Panelės viena po kitos ėjo motinystės atostogų, todėl ir išėjo šiokia tokia pertrauka grupės veikloje.

E.Bžeskas įsitikinęs, kad grupė yra visiškai subrendusi ir turinti savo vardą, todėl vaikytis populiarumo merginoms nebereikia. Kai tam nebegaištamas laikas, anot jo, galima susitelkti į muzikos kokybę, idėjas.

„Galiu drąsiai teigti, kad „69 Danguje“ yra visiškai subrendusi grupė, kuri nesivaiko greito ir pigaus populiarumo. Mes nesiekiame būtinai visur filmuotis, nuolat rodytis eteryje, nes mums to jau nebereikia. Mes visi nusprendėme, kad dabar grupei svarbiausia – tobulėti, siekti kokybės, ieškoti naujų formų, įdomių pasirodymų“, – grupės nusiteikimą nusakė jis.

„Mūsų tikslas nėra išspausti kuo daugiau koncertų. Šiuo metu yra atsiradusių daug jaunų grupių, kuriose merginos dar neturi šeimų, todėl jos gali muzikinei veiklai skirti visą savo laiką. Na, o mes turime savo temas, savo auditoriją, užsiauginę savo kartą. Mes be streso, neperspausdami, be jokio grūdimosi po televizijas sieksime savo tikslų“, – pridūrė jis.

„69 Danguje“
„69 Danguje“

E.Bžeskas tikino, kad grupės gerbėjų jau sausio pabaigoje arba vasario pradžioje laukia staigmena – nauja daina: „Šiuo metu ruošiamės naujos dainos pristatymui. Stano parašė mums labai neblogą kūrinį. Džiugu, kad dirba visa sena gera kompanija. Stano mums yra parašęs ne vieną gerą ir visoje Lietuvoje puikiai žinomą kūrinį, todėl labai tikiuosi, kad ši nauja daina užkariaus didelę dalį klausytojų auditorijos. Patikti ji turėtų todėl, kad bus įdomi, parašyta protingais žodžiais.“

Karina suspėja visur

Grupės siela dažnai vadinamą K.Krysko-Skambinę televizijos žiūrovai galėjo matyti muzikinėje laidoje „Auksinis balsas“, kuriame dainininkė susilaukė gausybės komplimentų ir pagyrimų. Komisijos nariai ne kartą reiškė nuostabą ir klausinėjo Karinos, kur ji buvo anksčiau, kodėl ji savo talentą slopino dainuodama merginų grupėje, o ne siekdama solo karjeros. Į tokias replikas Karina dažniausiai atsakydavo nebylia šypsena.

Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė

E.Bžeskas patikino, kad Karina grupės nepalieka, o solinius koncertus puikiai suderina su grupės veikla: „Su Karina dirbame ir atskirai, ir su grupe. Šios veiklos viena kitai tikrai netrukdo. Švenčių laikotarpiu puikiai suderinom jos ir grupės koncertus, o jų buvo tikrai nemažai. Tai rodiklis, kad žmonės visas merginas prisimena, nori jų klausytis ir matyti scenoje.“

E.Bžeskas įsitikinęs, kad kai žmonės turi noro – suranda laiko ir galimybių. Anot jo, merginos nori tęsti grupės veiklą ir sugebės suderinti šeimą bei karjerą.

„Manau, kad viską pavyks suderinti taip, kad užtektų laiko ir šeimoms, ir šou verslui. Kol kas tikrai nejaučiame kažkokio streso. Na, gal atstumas truputį apsunkina aplinkybes – Nijolė daugiausia laiko praleidžia Klaipėdoje, todėl turime derintis dėl repeticijų, susitikimų. Labai didelio diskomforto dėl to nepatiriame, nes kai yra noras – yra ir galimybės“, – optimistiškai nusiteikęs dėstė E.Bžeskas.

VIDEO: „69 Danguje“ – „Nuodėmių miestas“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką