Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2020 01 05

Alanas Chošnau ir Leonas Somovas pristatė bendrą kūrinį ir užminė mįslę apie ateities planus

Naujieji metai negaili staigmenų. Viena jų – Lietuvos muzikos žvaigždžių Alano Chošnau ir Leono Somovo bendra daina ir video klipas „Laukiau ilgai“. Atlikėjai pripažįsta, kad šis žingsnis nustebino net juos pačius, nes viskas įvyko netikėtai.
Alanas Chošnau ir Leonas Somovas
Alanas Chošnau ir Leonas Somovas / Eglės Dabkutės nuotr.

Kiekvienas kūrybinis etapas turi savo istoriją, o ilgainiui įgauna ir savo ritmiką. Alano ir Leono teigimu, jie tiesiog susitiko tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, o muzika gimė savaime.

„Su Alanu susitikome taip, lyg viskas būtų suplanuota iš aukščiau. Suveikė stipri kūrybinė chemija, pirmoji daina gimė lengvai ir natūraliai. Tai daug ką pasako“, – teigė Leonas Somovas.

Naują dainą išgirsite čia:

VIDEO: Alanas Chošnau & Leon Somov - Laukiau ilgai

„Iš tiesų, mus netikėtai suvienijo kūryba. Abu tai pajutome iš karto, nuo pirmųjų valandų studijoje. „Laukiau ilgai“ sulipdė mūsų kūrybines patirtis, didelę meilę muzikai ir gebėjimą profesionaliai dirbti kartu“, – užtikrina Alanas Chošnau.

Pernai Alanas sugrįžo į jau puikiai pažįstamą solinę kūrybą, savo klausytojams pristatė du naujus kūrinius „Tu gali arba ne“ ir „Per daug tavęs“, solinių hitų „Laiškas ant sniego“ ir „Už sapnų“ remiksus, visiems jiems sukūrė video klipus ir pradėjo koncertuoti su nauja grupe.

Tuo tarpu Leonas jau kelis metus dirba su švedų grupe „Highly Sedated“, kuri pasirašiusi kontraktą su Steve Angello įrašų kompanija „SIZE“. Jau kuris laikas Leonas daugiau dirba su užsienio atlikėjais, todėl pačiam norisi daugiau dėmesio skirti lietuviškai muzikos kultūrai.

Eglės Dabkutės nuotr./Alanas Chošnau
Eglės Dabkutės nuotr./Alanas Chošnau

Nors Leonas su Alanu dažnai prasilenkdavo užkulisiuose, bendram darbui susitiko vos prieš mėnesį. Keletas valandų kolegiško bendravimo studijoje įtraukė kūrėjus į eksperimentą, kuris jau po kelių savaičių įgavo turinį ir formą – daina ir video klipas „Laikiau ilgai“.

„Muzikaliai Alaną pajaučiau labai greitai, abu nenorime niekam nieko įrodyti, galime mėgautis tuo, ką darome ir dalintis su klausytojais. O muzikinė patirtis leidžia mums kurti originalų, labai solidų ir brandų turinį“. – sako Leonas Somovas.

Susitikimas su Alanu jam patvirtino, kad profesionalus darbas kuria ne tik jaukumą ir patikimumą studijoje, tačiau leidžia ir išreikšti save naujame amplua.

„Savo arsenale turiu begales dainų, dėl jų paromis galiu dirbti studijoje. Džiaugiuosi atradęs, kad Leonas vienodai myli muziką ir tiki jos galia žadinti žmones, prikelti klausytojų širdis. Ši sinergija motyvuoja mus eiti pirmyn. Norisi tikėti, kad tokio gero muzikinio turinio bus ir daugiau“, – mįslingai pritaria Alanas Chošnau.

Kviečiame išgirsti Alano Chošnau ir Leono Somovo muzikinio tandemo kūrinį „Laukiau ilgai“ bei pamatyti video klipą, kurį sukūrė kino prodiuseris Aleksandras Brokas ir AMII komanda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius