Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 15, 09:48

Alanas Chošnau pristato tarptautinį singlą ir klipą: skiria tiems, kuriuos myli

Kiekvienas pasaulį mato savo akimis. Tik šią paprastą tiesą lengva pamiršti. Ypač šiais sunkiais laikais, kai atrodo esi tarsi priverstas apginti savo požiūrį, savo mintis, savo jausmus. Maži dalykai gali tapti monstru – apie tai ši daina ir muzikinis klipas. Vis dėlto vienas jausmas gali suvienyti mus visus. Tuo įsitikinęs atlikėjas Alanas Chošnau, šiandien kartu su žinomu britų muzikos prodiuseriu Marku Reederiu pasauliui pristatantis dar vieną muzikinę bombą – tikrą triumfą meilei.

Kelerius metus muzikiniais sprendimais ir siunčiamomis žinutėmis stebinantys kūrėjai pripažįsta ir patys puikiai suprantantys, koks nelengvas išbandymas užgriuvo pasaulį. Jau būtų neįmanoma rasti žmogaus, kurio nebūtų palietusi pasaulinė pandemija arba bent jau privertusi sustoti, permąstyti savo gyvenimą, vertybes, tikslus.

Išmokus gyventi naujoje realybėje nelengvu išbandymu tapo ir kasdienybė, ilgos paros izoliacijoje vienam arba net su mylimu žmogumi, kuris sunkiomis aplinkybėmis gali tapti ne tokiu jau mielu.

VIDEO: Alanas Chosnau & Mark Reeder - Love Of My Life (Official Video)

„Taip, maži dalykai gali tapti monstru“, – juokiasi vienas žinomiausių šalies atlikėjų Alanas Chošnau, pristatydamas savo naujausią darbą. Šį kartą Alanas Chošnau ir Markas Reederis savo klausytojams pateikia net tris jau tarptautinio populiarumo sulaukusio kūrinio „Love of My Life“ remiksus ir originaliai kūrinio versijai sukurtą muzikinį klipą.

Pats asmeniškai itin artimai pajutęs, ką reiškia pasaulį sustabdęs virusas, Alanas Chošnau sako šių dienų aktualijose dar stipriau supratęs, kaip svarbu nepamiršti tikėjimo vienas kitu.

„Tai yra meilės daina. Visai nesvarbu, kokius įsitikinimus mes kiekvienas turime, kuo tikime, kuo gyvename, mūsų pasaulis vėl gali atsistatyti, jeigu mokėsime išpažinti meilę, atsiprašyti ir atleisti, jeigu mokėsime mylėti vienas kitą“, – šypsosi dainos žodžius su kolega parašęs A.Chošnau.

Muzikos kūrėjai įsitikinę, kad būtent muzika šiuo nelengvu laikotarpiu gali suteikti tarsi naują pulsą ir tikėjimą ateitimi, kuri šiuo metu dažnam gali būti nusipaišiusi tik tamsiomis spalvomis.

Martyn'o Goodacre'o nuotr./Markas Reederis ir Alanas Chošnau
Martyn'o Goodacre'o nuotr./Markas Reederis ir Alanas Chošnau

„Muzika gali sugrąžinti tavo gyvenimą, tapti tavo uostu, suteikti balsą tavo jausmams, netgi formuoti tavo asmenybę. Muziką mes išgirstame anksčiau, nei išmokstame kalbėti. Ji yra pirmykštė energija”, – sako kūrėjai.

Minialbumas su trimis naujomis kūrinio „Love of My Life“ versijomis ir naujas muzikinis klipas šį penktadienį pristatomi visame pasaulyje. Visose skaitmeninėse platformose esantys kūriniai – tai jau didžiulio susidomėjimo sulaukusio tarptautinio Alano Chošnau ir Marko Reederio albumo „Children of Nature“ dalis.

Visą pokalbį su atlikėju galite išgirsti čia:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką