Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 12, 18:16

Alekna pristato naują dainą „Pasiimk“: vaizdo klipe – amerikietiškų filmų scenarijus

Atlikėjas ir dainų autorius Andrius Aleknavičius-Alekna pristato naujausią kūrinį „Pasiimk“, kurį įrašė kartu su atlikėja Ugne Kudlaite-Otreya.
Alekna ir dainos „Pasiimk“ kadrai
Alekna ir dainos „Pasiimk“ kadrai / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Temos: 2 Muzika Alekna

Pasakodami apie naujausią kūrinį, atlikėjai atvirauja, kad šią dainą jie parašė gana senai.

„Naujausios dainos, kurią šiandien išleidžiame į dienos šviesą pirmuosius akordus ir žodžius sukūrėme kartu su Otreya prieš kelis metus. Parašius priedainį ir jo melodiją, jau tada žinojau, kad ši daina tikrai sulauks savo momento. Po ilgų ieškojimų surasti galutinį dainos skambesį mums padėjo muzikos prodiuseris Viktoras Olechnovičius-Woop“, – apie naują kūrinį pasakoja Alekna.

„Man ši daina yra apie jausmą, kai nepaisant jokių aplinkybių galėtum padaryti viską, kad tik būtum kartu su artimu žmogumi. Tai – tarsi kvietimas gyvenimo kelionę įveikti kartu. Tačiau nereikėtų galvoti, kad ši daina yra tik apie romantiškus gyvenimo aspektus. Dainos tekste aš tarsi išvardinu tai, ko man pačiam gyvenime nereikia ir kam dingus nejausčiau jokio trūkumo. Kūryboje man svarbiausia yra ne patiktukai ir perklausų skaičius, o ryšis su mūsų klausytojais. Tikiu, kad kiekvienas šiame kūrinyje suras jam artimas ir svarbias prasmes“, – apie dainos kūrybinį procesą pasakoja atlikėjas.

Asmeninio albumo nuotr./Alekna ir Otreya
Asmeninio albumo nuotr./Alekna ir Otreya

Su nauja daina pristatomas ir muzikinis vaizdo klipas – jame žiūrovai galės pamatyti dviejų žmonių meilės istoriją. „Kartu su komanda sukūrėme tokį siužetą, kuris primena amerikietiškų filmų scenarijų – du pametę galvas jauni žmonės vienas dėl kito ryžtasi beprotiškiausiems sprendimams. Vaizdo klipo filmavimas vyko gimtajame mieste – Kaune. Man pačiam buvo ne tik smagu, bet ir labai įdomu pasinerti į klipo režisavimo procesą, bei filmavimo vietų paiešką”, – pasakoja Alekna.

Naujausią Aleknos ir Otreyos kūrinį vizualizuoti padėjo videografas Gabrielius Riauba.

„Pasiimk“ ir kiti gerai žinomi atlikėjų kūriniai artimiausiu metu gyvai nuskambės Kaune, rugpjūčio 21 dieną. Kartu su gyvo garso grupe atlikėjai surengs savo vienintelį solinį koncertą po atviru dangumi, kuris vyks prie „Žalgirio“ arenos įsikūrusioje erdvėje „Pakrantė“.

Stopkadro nuotr./Dainos „Pasiimk“ vaizdo klipo kadras
Stopkadro nuotr./Dainos „Pasiimk“ vaizdo klipo kadras

„Kaunas – mūsų gimtasis miestas. Tai mūsų namai, kuriuose ir prasidėjo mūsų muzikinis kelias. Labai laukiame šio koncerto ir norime savo klausytojams sukurti energingą bei nepamirštamą vakarą. Grosime su labai patyrusiais muzikantais. Mūsų klausytojų laukia naujas skambesys ir aranžuotės. Su grupe repeticijose ruošiamės rimtai, bet su šypsenom veiduose. Norime su publika ne tik pasidalinti savo kūryba, bet ir parodyti kaip užaugo šis projektas“, – sako Alekna.

Klausykite:

VIDEO: Alekna - Pasiimk (feat. Otreya)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką