-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2017 01 07

Alina Orlova kviečia į koncertą Kaune: „Nežinojimas yra viena svarbiausių kūrybos dalių“

Bene garsiausia Lietuvos dainuojamosios scenos atstovė Alina Orlovą sausio 13-ąją Kaune surengs jausmingą solo pasirodymą. Rečiau Lietuvoje pasirodanti atlikėja daugiausiai populiarumo sulaukia Rusijoje bei Prancūzijoje, kur turi nemažą gerbėjų bazę, tačiau, kaip pati sako, gimtinėje dainuodama jaudinasi labiau.
Alina Orlova
Alina Orlova / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kalbėdama apie koncertus A.Orlova sako, jog jie vyksta nei per dažnai, nei per retai: „pasirodau tiek, kiek tuo metu man suteikia progų gyvenimas ir kiek tuo metu turiu kuo pasidalinti. Koncertą, kaip įvykį, lemia daugybė aplinkybių ir žmonių. Kalbant apie mane - svarbu kokiame esu kūrybiniame etape. Šiuo metu ieškau tinkamos formos naujai muzikai“.

Pernai išleidusi albumą „88“, emocionalioji A.Orlova į savo skambesį atnešė daugiau elektronikos, sintezatorių ir skaitmeninių ritmų, kuriuos apjungia trapus vokalas, bei poetiški dainų tekstai lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Po muzikinių klajonių atlikėja teigia norinti sugrįžti prie pradinio minimalizmo: „ negaliu tikrai žinoti kur ta nuojauta galiausiai nuves, bet šis nežinojimas juk ir yra viena svarbiausių kūrybos sudedamųjų dalių. Pasirodymuose šiuo metu groju viena, pasitelkiu tik pianiną“.

VIDEO: Alina Orlova - SAILOR

Laisvės gynėjų dieną Alina Orlova atvyksta į Kauną su solo programa, kurioje skambės dainos iš pirmojo albumo „Laukinis Šuo Dingo“, naujausi kūriniai iš „88“ bei mėgstamiausių menininkės dainų koveriai. „Vakaras nusimato jausmingas - kiek melancholiškas ir nostalgiškas, protarpiais aistringas ir smarkus. Kviečiu!“ – apie artėjantį pasirodymą kalba muzikantė.

Artimiausias Alinos Orlovos pasirodymas laukia Kaune, gyvos muzikos klube ORIXO, sausio 13 dieną. Bilietus platina bilietupasaulis.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius