Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 28, 14:15

Ant M.A.M.A 2019 apdovanojimų scenos pasirodys ir Inga Jankauskaitė su Sauliumi Prūsaičiu

Sausio 31 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje susiburs Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždės. Visa žanrų paletė nušvis ir ant ceremonijos scenos. Šou organizatoriai skelbia, kad susirinkusieji arenoje gyvai ir vakarosiantys su TV3 televizija renginyje išvys ir Ingą Jankauskaitę bei Saulių Prūsaitį.
Saulius Prūsaitis ir Inga Jankauskaitė
Saulius Prūsaitis ir Inga Jankauskaitė / Organizatorių nuotr.

Inga ceremonijoje atliks vieną naujausių ir emociškai stipriausių savo kūrinių. „Daina „Tau ir man“ – gimusi vienu įkvėpimu, tarsi padiktuota. Tikra ir taikli, aiški ir skaidri, šilta ir jautri, kaip mylimojo glėbys. Ir aš jaudinuos! – atvirai sako I.Jankauskaitė. – Ir nors tai neišvengiama bet kokioje premjeroje, tačiau ši daina man tokia svarbi, jog kol kas nepavyksta padainuoti neapsiašarojus. Bet tebūnie! Man ji – gražiausia, ką esu sukūrusi.“

Inga džiaugiasi, kad ypač aktyvius savo karjeroje muzikinius metus ji tęsia kaip tik taip – pristatydama premjerą M.A.M.A apdovanojimuose.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Inga Jankauskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Inga Jankauskaitė

„O M.A.M.A apdovanojimai – tai tokia Lietuvos muzikinio pasaulio motininė plokštė, kad, nėra ko koketuoti, jaučiuosi kaip prieš rimtą egzaminą!“, – teigia I.Jankauskaitė.

Jai pritaria ir dainų autorius, atlikėjas ir M.A.M.A 2019 nominantas Saulius Prūsaitis: apdovanojimai yra svarbus įvykis, verčiantis artistus rimtai pasiruošti.

Saulius ta proga paruošė „superhitų supermiksą“, kurį ant scenos atliks su visu savo kolektyvu. Nereikia abejoti – dėmesio vertas bus ir ekstravagantiškosios žvaigždės įvaizdis.

„Medžiagą parsivežiau iš pragaro, angelai siuvo, viskas specialiai M.A.M.A, – juokiasi S.Prūsaitis, paklaustas apie šventei skirtą naują sceninį kostiumą. – Tiesiog aš nepamenu, kada M.A.M.A dalyvavome paskutinį kartą – šiek tiek praėjo laiko. O tai yra renginys, kuriam reikia ruoštis. Nenoriu per daug pasakoti, kaip tam ruošiamės. Tačiau galiu pasakyti, kad mes užbaigsime vakarą, tad tiek organizatoriai, tiek mes išties pasiruošime, kad būtų įspūdinga.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulius Prūsaitis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulius Prūsaitis

Apdovanojimų M.A.M.A 2019 muzikinėje programoje – ir „Daddy was a Milkman“ su „Brainstorm“ žvaigžde Renaru Kauperiu, „Biplan“ su Karina Krysko, „G&G Sindikatas“, „Lilas ir Innomine“ bei Evgenya Redko, Giedrė, Jurijus, Natalija Bunkė, Mantas Jankavičius, „Pikaso“ ir kiti.

Muzikantai, atlikėjai, nominantai ir svarbūs svečiai žengs „Kia raudonuoju kilimu“, o jų kelią nušvies stilingo ir galingo kelių žvėries – modelio „Stinger“, šviesos. Patekti ant raudonojo kilimo turės progą ir M.A.M.A klasė – ukmergiškiai gimnazistai, laimėję šio renginio bilietus ir išskirtinę progą pasidairyti po didžiausio metų muzikos renginio užkulisius.

Arenos salėje žvaigždės įsitaisys prie stalelių. Iškilmingoji ceremonija prasidės 19.30 val. Apdovanojimus tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Renginį ves Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis, o jiems asistuos iš gausių M.A.M.A gerbėjų gretų praėjusią savaitę išrinktos dvi entuziastingos dvynės – Dovilė ir Živilė Kurauskaitės.

Raudono kilimo transliacija tik 15min vyks sausio 31 dieną, nuo 17.15 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką