Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2020 09 01

„Beissoul & Einius“ pristato naują albumą ir vaizdo singlą: „Mums tai – tarpgalaktinė transliacija“

Nors laikas dėl „COVID-19” pandemijos sudėtingas, elektroninės muzikos ir mados duetui „Beissoul & Einius“ jis – nepaprastai kūrybingas. Šie mados ir meno vizionieriai išleidžia naują albumą „Questions In The Dark’’ (liet. „Klausimai tamsoje’’) bei pristato vaizdo singlą „Love Song“.
„Beissoul & Einius“
„Beissoul & Einius“ / Manto Repečkos nuotr.

Tai ketvirtas pilno metro muzikos albumas, kurį „Beissoul & Einius“ pristatys 2021 m. sausio 16 d. „Electrofashion Show“ metu „Žalgirio“ arenoje, Kaune.

Kaip juokauja dueto siela Artūras Žabas-Beissoul, pastaraisiais mėnesiais sukurtos muzikos užteks dar šešiems albumams į priekį.

Manto Repečkos nuotr./„Beissoul & Einius“
Manto Repečkos nuotr./„Beissoul & Einius“

Nenuostabu, nes lyg atskira galaktika Lietuvos pramogų pasaulyje dešimtmetį kuriantis duetas visuomet nuosekliai ir tykiai dirba: dueto neišvysi muzikos apdovanojimų ceremonijose, jie nesiblaško madinguose vakarėliuose, itin retai duoda interviu.

Beissoul & Einius – LOVE SONG

VIDEO: Beissoul & Einius - Love Song (Official Video)

„Naujuoju kūriniu norėjome pasakyti daugiau nei šimtais interviu ir milijonais žodžių. „Questions In The Dark“ vadiname net ne albumu, o misija. Mums šis albumas – tai tarpgalaktinė transliacija, nuskaidrinanti ir taurinanti kiekvieną smegenų ląstelę, – pasakoja Beissoul. – Mėgstame keliauti į keisčiausias ir paslaptingiausias vietas, mėgstame saulėlydžius ir neįprastus vakarojimus, kokius galima surengti tik ilgai paklaidžiojus fantazijos labirintais. „Questions In The Dark“ albume užkoduota daugybė klausimų, tačiau atsakymus teks rasti patiems. Nauja mūsų muzika, neabejojame, – puikus penas sielai, kad gimtų naujos emocijos.“

Vaizdo singlą „Love Song“ duetas sukūrė kartu su kūrybos namų „ZEST“ komanda ir režisieriumi Domu Merkliopu. Su Domu „Beissoul & Einius” jau dirbo – sukūrė publikos pamėgtą vaizdo klipą „Drama Boy“.

Beissoul & Einius – DRAMA BOY

VIDEO: Beissoul & Einius - Drama Boy (Official Video)

Įdomu, kaip „Beissoul & Einius“ darbuose įsipina kito menininko kūrinys: šiam duetui pavydas ar konkurencija – svetimi. Pavyzdžiui, jie dirbo su kaukių kūrėju Bobu Bassetu, bendradarbiaujančiu su mados namais „Givenchy“, grupe „Metalica“, atlikėja Avril Lavigne, Holivudo filmų kūrėjais. O šįkart vaizdo single „Love Song“ – dailininko Vlado Mackevičiaus paveikslai „Brodskis prie jūros“ ir „Jūros sapnas“.

„Beissoul & Einius“ muzikografijoje įrašyti albumai „Laikas paikas“ (2014), mini albumas EP „Chamillion” (2015), #asecretcontract (2017) ir „White Crow“ (2019).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius