2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 12 23

„Biplan“ dovanoja naują dainą (audio)

„Ji sako“ – būtent taip vadinasi vilniečių ketveriukės Biplan naujausias, šią savaitę radijo stotims pasiūlytas kūrinys. Biplanai liko ištikimi sau ir šį kūrinį pateikė kaip singlą kiek šokiruojančiu viršeliu.
Biplan singlo „Ji sako“ viršelis
Biplan singlo „Ji sako“ viršelis / Grupės nuotr.
Temos: 1 „Biplan“

„Pristatydami šią dainą, atveriame naujas duris, tai tarsi žingsnis naujojo albumo link. Kaip bebūtų gaila, bet turime atsisveikinti su šiais metais išleistu albumu „Nuodai. P.S. Lyg paskutinį kartą“, – šypsojosi grupės vokalistas Maksas.

Anot Biplan gitaristo Olego, tai šilta ir šviesi daina. „Mes ieškojome naujo, mums nebūdingo skambesio. Man atrodo, mes jį atradome, – tvirtino jis. – Galbūt kažkam ši daina pasirodys „popsova“, mes ir nesiginčysime, tai pop stiliaus daina. Būtų nusikaltimas šiais neramiais ir sunkiais laikais siūlyti plačiajai visuomenei kažką labai rimto, o ši daina nerūpestinga, na nebent jūsų porą išskyrė emigracija“.

Kalėdoms grupė savo gerbėjams pateikia dovaną. „Kadangi artėja didžiosios žiemos šventės, nusprendėme nepalikti savo gerbėjų be dovanų, Šv. Kalėdų pirmąją ir antrąją dieną visi kas norės, galės nemokamai atsisiųsti šią dainą iš socialiniuose portaluose esančių grupės Biplan muzikinių profilių“, – tikino Maksas.

VIDEO: Biplan „Ji sako

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką