Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 02, 20:52

Dainotas Varnas pristato dainą „Kaip tu jautiesi“: vaizdo klipe – miesto magija

Dainotas Varnas pristato naują dainą „Kaip tu jautiesi“ ir jos vaizdo klipą, kurį pats vadina nuotaikos iliustracija. Dainininkas sako, kad naktinis miestas ir jo šviesos visuomet jį magiškai ramino ir traukė. Jo kūryboje galima rasti nemažai naktinio didmiesčio motyvų. Ne išimtis ir nauja daina.
Dainotas Varnas
Dainotas Varnas

D.Varnas su operatoriumi vėlų rugsėjo vakarą tiesiog sėdo į automobilį ir pasileido į miestą. Be siužeto, be filmavimo komandos, be konkretaus maršruto. „Sukome ratus intuityviai ir filmavome nakties šviesas. Dar poroje vietų pasikėlėme droną. Vaizdai sugulė į dainos klipą, kuris, iš tiesų, yra mūsų to vakaro nuotaikos iliustracija ar vizualizacija. Vadinkite, kaip jums patogiau“, – sako Dainotas.

„Tai yra daina apie mane. Nors ir užmaskuota, užglaistyta taip, lyg vyras dainuotų moteriai, tačiau klausimai, kurie skamba, skirti būtent man pačiam. Labai intymi daina, jei jau atvirai“, – prisipažįsta dainininkas.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./15min studijoje lankosi atlikėjas Dainotas Varnas
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./15min studijoje lankosi atlikėjas Dainotas Varnas

Dainotas Varnas pasakoja, kad vasaros pabaiga jį visuomet stumia į lengvą liūdesį. „Turbūt nesu šia prasme išimtis. Geriausiai iš rudens melancholijos mane vaduoja būsimi darbai ir galimybė planuoti ateitį“, – sako Dainotas Varnas ir atskleidžia naujausius savo planus.

Šią žiemą jis debiutuos populiariausiame lietuviškame tribute projekte „Frank Sinatra Show“. Drauge su Kauno bigbendu garsiausias Franko Sinatros dainas jis planuoja atlikti Vilniuje, Kaune, o Naujuosius metus pasitikti Marijampolėje. „Sulaukiau šio malonaus pakvietimo iš Kauno bigbendo. Toks šiltas jausmas apėmė. Tai geriausia Kalėdų dovana, kurią gavau labai anksti – rugsėjį. Laukiu šių šou nekantriai. Bus gražu, muzikalu, šventiška. Jei svarstote, apie dovanas savo artimiesiems, labai verta pamąstyti apie „Frank Sinatra Show“. Aš pats seniai jau nebeperku dovanoms daiktų, o tik įspūdžius, emocijas, prisiminimus. Tai daug vertingiau“, – sako dainininkas.

Klausykite:

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką