15min be reklamos
2011 11 08, 17:19

Debiutinį klipą pristatantis Mario Basanov globotinis Vincentas norėtų save išvysti MTV

Kartu su muzikos prodiuseriu Mario Basanov bei reperiu Mr. M dainą „Win The World“ sukūręs jaunasis atlikėjas Vincent svajoja apie pasaulinę šlovę. Vaikinas demonstruoja savo atkaklų būdą – Vincent pats kreipėsi pas muzikos prodiuseris ir dabar džiaugiasi pirmaisiais kūrybos vaisiais.
Vincentas Linkevičius
Vincentas Linkevičius / Asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėjas Vincent (Vincentas Linkevičius) neslepia, kad pats pasibeldė į muzikos prodiuserio Mario Basanov duris ir pasisiūlė bendradarbiauti. Mario sutiko, pasikvietė į talką jaunąjį reperį Mr. M-Mykolą Pinkevičių ir sukūrė debiutinį kūrinį „Win The World“.

Kadras ia YouTube/Vincentas Linkevičius
Kadras iš klipo

„Daina pasakoja apie meilę per atstumą. Tai teko išgyventi ir pačiam – dėl to ir buvo pasirinkta tokia tema“, – tikino 22 metų V.Linkevičius.

Spalio pabaigoje „YouTube“ kanale patalpintas dainos „Win The World“ klipas yra peržiūrėtas jau daugiau nei 6 tūkst.kartų. Internautai palankūs muzikos naujokui ir klipui žeria komplimentus. Šio klipo režisierė – Algina Navickaitė, operatoriai – Paulius Gvildys, Edgaras Kordiukovas.

Šiuo metu V.Linkevičius bendradarbiauja su Mario Basanov broliu Linu Adomaičiu, kuris atlikėjui padeda kurti naujas dainas.

„Sunku išpopuliarėti užsienyje, tam reikia daug finansų. Iš pradžių bandysiu tapti žinomesnis Lietuvoje. O paskui bus matyti. Norėčiau, kad mano klipus kada nors rodytų MTV“, – ambicijų neslepia vaikinas. Vincent teigia, kad jo kuriama muzika klausytojus turėtų sudominti naujumu, profesionaliu skambesiu ir nuoširdumu.

Atlikėjas gimė muzikų šeimoje, o būdamas trejų jau dainavo scenoje. vaikinas baigė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją, fortepijono specialybę. Vėliau klaipėdietis mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje džiazo vokalo. Norėdamas tobulinti pasirinktą specialybę, studijas tęsti išvyko į Klaipėdos universiteto džiazo muzikos katedrą, pas dėstytoją docentą Stepą Janušką.

Asmeninio archyvo nuotr./Vincentas Linkevičius
Asmeninio archyvo nuotr./Vincentas Linkevičius

Vincentas yra daugelio respublikinių, pavyzdžiui, „Muzika be sienų“, „Pavasario fiesta“, „Europos dainų konkurso“, „Kaunas talent“ ir kitų konkursų laureatas.

Jis atliko pagrindinius vaidmenis miuzikluose „Ugnies medžioklė su varovais“ ir „Eglė-Karalienė Žalčių“. Koncertavo Belgijoje, Suomijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje ir Lietuvoje.

VIDEO: Vincent Link feat. Mr. M - Win The World [Official video]

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką