Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 22, 08:43

Drąsu ir seksualu: D.Montvydo dainos „Lūpos kaip medus“ klipe nusifilmavo 12 porų

Donatas Montvydas ne kartą įrodė, kad nebūtina taikytis prie to, ką žmonės pratę matyti ir nori išgirsti. Naujausias atlikėjo kūrinys – puikus to įrodymas. Šiandien jis klausytojams pristato aistra bei seksualumu alsuojantį kūrinį „Lūpos kaip medus“ ir puikiai tai atspindintį vaizdo klipą.
Donato Montvydo dainos „Lūpos kaip medus“ klipo filmavimo akimirka
Donato Montvydo dainos „Lūpos kaip medus“ klipo filmavimo akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Iš pirmų dainos garsų klausytojai pajus, kokia nuotaika dvelkia kūrinys. „Lūpos kaip medus“ – tai žmonių tarpusavio meilės, kuri nėra matoma glamūriniuose viršeliuose, nepritempta ir ne per saldi, išraiška.

„Man norėjosi tikrumo, nes būtent čia ir slypi grožis. Kurdamas negalvojau apie žinutę, norėjau dainos, kuri provokuotų, kurioje būtų seksualumo, gražios dviprasmybės, kuri užfiksuota ir dainos pavadinime, norėjosi, kad kūrinys sužadintų klausytojų fantazijas“, – atvirai sako popscenos žvaigždė.

Donato Montvydo dainos "LŪPOS KAIP MEDUS" video klipo pristatomąjį straipsnį. Dalinamės ir nuotraukomis iš filmavimo aikštelės.
Donato Montvydo dainos "LŪPOS KAIP MEDUS" video klipo pristatomąjį straipsnį. Dalinamės ir nuotraukomis iš filmavimo aikštelės.

Reikia pripažinti, kad ilgą kelią nuėjęs atlikėjas sugebėjo savo kūriniais ne kartą sudrebinti Lietuvą, ar net sukelti skandalą. Tačiau Donatas Montvydas to nesureikšmina.

„Negali išlikti nuoširdus žiūrovo atžvilgiu, jeigu kūrybą pritempinėji prie to, ko tikisi iš tavęs tavo klausytojai. Svarbu nesibaiminti likti nesuprastam. Ši daina ir vaizdo klipas gali kelti dviprasmiškus jausmus, bet tiesa viena – meilės išraiškos yra skirtingos ir jos reikia mums visiems“, – sako atlikėjas.

VIDEO: Donny Montell - Lūpos Kaip Medus

Vaizdo klipą sukūrė režisierius Eugenius Tichonovas, su kuriuo D.Montvydas dirba jau ne pirmą kartą. Pasak atlikėjo, Eugenius turi išskirtinį gebėjimą kurti dokumentikos žanre, ko būtent šios dainos vaizdo klipo idėjos įgyvendinimui ir reikėjo. Jau su pirma vaizdo klipo versija buvo aišku – nereikia nieko pridurti. Įstabus režisieriaus matymas ir įsijautimas lėmė visų dalyvavusių atsidavimą.

Užsibrėžusi tikslą atspindėti tokią meilę, kuri būtų artima ir paliestų kiekvieną, komanda įgyvendino išties unikalią idėją. Dainos „Lūpos kaip medus“ vaizdo klipe nusifilmavo net 12 tikrų porų, kurios sutiko filmuotis ne bet kur, o savo namuose.

Asmeninio albumo nuotr./Donato Montvydo dainos „Lūpos kaip medus“ klipo filmavimo akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Donato Montvydo dainos „Lūpos kaip medus“ klipo filmavimo akimirka

Užmojis filmuoti ne pasamdytus aktorius filmavimo aikštelėje pareikalavo nemažai laiko ir resursų, tačiau kūrybinė komanda dabar sutinka – tai pranoko ir pačių viziją. „Vaizdo klipe parodyta tokia meilė, kuria aš, kaip kūrėjas, noriu dalintis“, – pristatydamas premjerą sako D.Montvydas.

Fotogalerija:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką