Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 23, 15:58

E.Jennings ir E.Lubys susijungė į duetą: pristato dainą, skirtą ypatingiems žmonėms

Prieš trumpiausią metų naktį naujas dainininkų duetas gerbėjams dovanoja dainą, kuri sukurs pakilią nuotaiką ir primins, kad tiek švenčių metu, tiek liūdesio akimirką, svarbiausia – kas šalia tavęs. „Man labai patinka, kad ši daina yra dedikuojama žmonėms, kuriuos mes sutinkame tam tikru laiku, kuris kartais būna išties tamsus. Ir būtent tie žmonės padeda vėl sugrįžti į šviesą“, – apie Edgaro Lubio kurtos dainos „Cry“ paraleles gyvenime pasakoja garsi atlikėja Erica Jennings.
Edgaras Lubys, Erica Jennings
Edgaras Lubys, Erica Jennings / Juliaus Kalinsko / 15min ir Matyno Vitėno nuotr.

Pirmą kartą žinomi dainininkai Erica Jennings ir Edgaras Lubys dainavo duetu. Atlikėjai tikina, kad ši patirtis buvo smagi ir lengva, nes abu – scenos profesionalai, o ir daina krito į širdį.

„Kai Edgaras man atsiuntė dainos demo versiją, man ji iš karto labai patiko“, – įspūdžiais dalijasi Erica. „Daina kuria tą ypatingą didžiulio vasaros festivalio nuotaiką.“

„Apsidžiaugiau, kai Erica iš karto sutiko atlikti mano dainą duetu“, – prisimena dainos autorius Edgaras. „Kai sukūriau dainą anglų kalba, spontaniškai kilo mintis, kad būtų įdomu atlikti ją duetu, o kai ėmiau mąstyti, su kuo ši daina tikrai suskambėtų, Erica iš karto atėjo į galvą. Su ja tikrai buvo lengva ir paprasta dainuoti. Abu pajautėme, kad pavyko perteikti tą vasarišką nuotaiką, kurioje susipina ir nostalgija, ir džiugesys, ir lengvumo jausmas. Be to, sulaukiau komplimento iš Ericos. Jos teigimu, dainos tekstas – tarsi ne lietuvio rašytas. Tikrai malonus įvertinimas žmogaus, kurio gimtąja kalba ir skamba šis kūrinys.“

Vasara – metas, kai norisi kuo daugiau laiko praleisti su artimais širdžiai žmonėmis, pasimatyti su seniai sutiktais draugais, kai šiltos vasaros naktys leidžia panirti į ilgus pokalbius ar apmąstymus.

„Ši daina yra apie išėjimą iš tamsos. Galbūt tai toksiški santykiai, gal darbas, kurio nebemėgstate, aplinka... Tai lyg seno rūbo nusivilkimas, kada patiriama ta keista džiaugsmo, išsilaisvinimo ir tuo pačiu praradimo būsena. Lengvumas persipina su nostalgija, bet tuo pačiu išlieka šviesi ir džiugi nuotaika“, – mintimis apie dainą dalijasi jos autorius Edgaras Lubys.

Pernai skyrybas išgyvenusi Erica pripažįsta, kad gyvenime labai svarbu mus supantys žmonės. Ypač sunkiais momentais, kai labiausiai reikalingas palaikymas.

„Man labai patinka, kad ši daina yra skirta žmonėms, kuriuos mes sutinkame tam tikru metu. Netgi tamsiais gyvenimo momentais. Ir būtent jie padeda atsigręžti į šviesą“, – apie bičiulių ir artimų širdžiai žmonių svarbą pasakoja Erica. „Mes esame tikrai palaiminti turėdami tokių žmonių savo gyvenimuose. Gera žinoti, kad ir aš turiu tokių žmonių.“

Erica Jennings ir Edgaras Lubys, planuojantys koncertus prie jūros šią vasarą, kviečia išgirsti jų bendrai atliktą dainą „Cry“ ir pasinerti į vasarą ir jos dovanojamus susitikimus su brangiais žmonėmis.

Dainą galite išgirsti čia:

VIDEO: Edgaras Lubys feat. Erica Jennings - CRY (on those summer days 2022)
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką