Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 24

E.Dragūnas kviečia griausmingai Kalėdas sutikti svajonių klube

Šį penktadienį, gruodžio 25 dieną, grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas naktinių klubų lankytojus ragina nepraleisti progos apsilankyti savo svajonių muzikos klube – „SEL Superklubas“. E.Dragūnas tikina, kad iki pat septintos ryto truksianti muzikos naktis tą vakarą bus pati geriausia vieta linksmintis.
Koncerto akimirkos
Koncerto akimirkos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Kalėdos

Svarbiausia – garsiai grojanti muzika, bet tuo pačiu švelniai glostanti ausis. Tuomet žmogui nebūtina vartoti alkoholį, kad būtų linksma. Garsas, muzika, ritmas viską padaro už tave.

„Visų pirmą šis renginys bus išskirtinis ir dėl to, jog tą dieną Lietuvoje nieko panašaus nevyksta. Vakaras išsiskirs garsu, bus daug šviesų – dalyvaus dvi šviesų ir lazerių kompanijos. Tai bus Kalėdos ir Vilnius tą naktį švęs“, – užtikrino E.Dragūnas, į svajonių klubą transformavęs „Forum Palace“ salės „Balsas.lt“ erdvę.

Savo naktinio klubo idėjai E.Dragūnas minčių sėmėsi lankydamasis užsienio naktiniuose klubuose. „Man labai patiko Čikagos naktinis klubas „Crobar“, kur galima sutikti  ir tokią žvaigždę kaip krepšininkas Dennisas Rodmanas“, – teigė E.Dragūnas. SEL lyderiui ne ką mažesnį įspūdį paliko Honkongo, Kvala Lumpūro, Maskvos ir Niujorko klubai.

Plokšteles renginyje suks eksperimental, electric muzikos specialistas DJ Vidis, klubinės kultūros pionieriumi Lietuvoje vadinamas Ignas i.v., „G&G Sindikato“ narys DJ Mamania, su žymiausiais pasaulio ir Europos didžėjais grojęs klaipėdietis DJ Mindaugelis, progressive/hauso scenos atstovas DJ Donatello ir kiti.

„Iš viso gros apie dvylika didžėjų, dvylika Lietuvos muzikos scenos apaštalų, kaip aš juos vadinu. Jie atskirai organizuoja savo renginius ir pamatyti visus vienoje scenoje kitur yra praktiškai neįmanoma. Taip pat atvažiuoja didžėjų ir Amerikos, Ukrainos ir Baltarusijos. Vienintelė problema – laiko trūkumas. Didžėjai paprastai groja apie porą valandų, o čia kiekvienam bus skirta apie pusvalandį“, – teigė E.Dragūnas, renginio metu pats stosiantis prie didžėjaus pulto.

„Jeigu kas nors mano, kad pamatys mūsų koncertą, labai apsirinka. Aš tą vakarą nusprendžiau groti truputį senesnę, devinto ir dešimto dešimtmečių, muziką, prie pulto irgi pasirodysiu pusvalandžiui. Tai bus daugiau linksma nei modernu“, – teigė muzikos atlikėjas.

Egidijaus pasirodymo metu skambės garsiausi grupių „A-ha“, „Pet Shop Boys“, „Massive Attack“, „Snap“, KLF kūriniai.

E.Dragūno svajonių klube svarbiausia yra kokybiškas garsas. Ta pačia garso sistema, kuri bus naudojama per renginį „SEL Superklubas“, naudojasi į Lietuvą atvyksiantys „Rammstein“ ar Erosas Ramazzotti.

„Svarbiausia – garsiai grojanti muzika, bet tuo pačiu švelniai glostanti ausis. Tuomet žmogui nebūtina vartoti alkoholį, kad būtų linksma. Garsas, muzika, ritmas viską padaro už tave“, – teigia E.Dragūnas.

Ten nebus daug žvakučių ar blizgučių. Ten bus diskoteka. Aš noriu, kad tą dieną atvažiuotų mano gerbėjai ir mes taip atšvęstume, kad kiti metai mums būtų geri ir palankūs.

Dainininko teigimu, į šio renginio apšvietimą ir įgarsinimą bus investuota ne mažiau pinigų nei į SEL gimtadienio koncertą. Į klubą iš Vokietijos bus atgabenta 7 tonos garso ir 2 tonos apšvietimo technikos, salėje bus rodomos vaizdo projekcijos.

SEL lyderis teigia nemanantis, kad dėl vakarėlių ir diskotekų aukoja savo šventes.

„Visų pirma galvojau apie tai, kad tiek laiko dirbęs noriu Kalėdas švęsti linksmai. Pats švęsiu ten. Ten nebus daug žvakučių ar blizgučių. Ten bus diskoteka. Noriu, kad tą dieną atvažiuotų mano gerbėjai ir mes taip atšvęstume, kad kiti metai mums būtų geri ir palankūs“, – teigė jis.

Gruodžio 31 dieną SEL pasirodymą bus galima išvysti „Pramogų Banke“ vyksiančiame „Grand New Year Carnival“. Į renginį žiūrovai bus įleidžiami tik su karnavalo kostiumais. Pasak Egidijaus, šis naujametis vakarėlis bus ypatingas SEL – nežinia, kada vėliau bus galima išvysti šią grupę scenoje.

„Paskutinį kartą pasirodysime per Naujuosius metus. Paskui darysime didelę pertrauką, kol pasirodys mūsų naujas albumas ir prasidės muzikinis turas“, – tvirtino atlikėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius