Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2016 08 10

Energingieji BIX kviečia į vienintelį šios vasaros koncertą sostinėje

Legendiniai rokeriai „BIX“, gerbėjų džiaugsmui vis dažniau matomi scenoje, kitąmet minėsiantys trisdešimtąją grupės sukaktį, šią savaitę kviečia į išskirtinį renginį – vienintelį šios vasaros koncertą sostinėje, Vilniaus „Mokytojų namų“ kiemelyje įsikūrusioje „Vasaros terasoje“.
BIX
BIX / Asmeninio albumo nuotr.

Rekordiškai ilga, net aštuoniolikos metų kūrybinė pertrauka, praėjusiais metais baigėsi ir, po teigiamai sutikto kūrybinio sprogimo, „BIX“ vėl lepina savo gerbėjų ausis naujausio albumo „Bix Ray“ skambesiu.

Paklaustas ar ši pertrauka ir po jos įvykęs lūžis, išreikštas albumo pavidalu buvo gerai apgalvota grupės strategija, „BIX“ lyderis ir įkūrėjas Saulius Urbonavičius-Samas purto galvą ir atskleidžia tikrąją, paprastesnę, priežastį. „Per šią ilgą neplanuotą pertrauką visi užsiėmėme įvairiausiomis veiklomis, tačiau visą tą laiką, nuolatos kirbėjo didžiulis noras muzikuoti, išsisakyti ir kurti kartu“.

VIDEO: BIX - Atverk duris (Radio Master)

„O vieną gražią dieną tai tiesiog sprogo ir štai rezultatas – turime naują albumą su nauju skambesiu, o svarbiausia – jaučiamės gerai, nes manome, kad viskas pavyko. Šio albumo leidyba – pats atsakingiausias momentas grupės istorijoje ir mes tą egzaminą, atrodo, išlaikėme“, – džiaugiasi jis.

Nuoširdūs ir atviri grupės „BIX“ nariai, po beveik trisdešimties veiklos metų neprimenantys stereotipinių, instrumentus daužančių ir alkoholyje paskendusių rokerių, klausytojų pagarbą ir palaikymą užsitarnavo visada tvirta ir išsakoma nuomone apie visuomenėje vykstančius socialinius reiškinius.

„Manau, jog kiekvienas laikotarpis muzikantams, menininkams duoda savo užduotis“ , – teigia Saulius Urbonavičius-Samas. „Tiek anksčiau, tiek šiandien aš matau daug skaudžių ir rimtų problemų, su kuriomis reikia susitvarkyti ir kaip menininkas turiu jas parodyti, pasidalinti tuo. Visą tai ir galima rasti naujo albumo tekstuose“.

„Žinoma, kaip ir visais laikais dauguma, deja, muziką paverčia bizniu ar tuščiu pasilinksminimo fonu, bet vistiek manau ir tikiu, jog visada bus ir tokių, kurie į muziką ir jos kūrimą žiūrės kaip į meną, kad ir kaip kartais jiems būtų sunku“, – atvirauja Samas.

Kaip ir visiems pramogų pasaulio atstovams, grupės „BIX“ nariams vasara retai siejasi su atostogomis, jiems tai – pats darbymetis. „Toliau kuriame ir jau galvojame apie naują albumą, bet svarbiausią tvarkome ir dėliojame grupės istoriją, nes kiti metai mums – apvalus jubiliejus, kurį atšvęsime su trenksmu, bix’iškai“, – apie ateitį ir darbingą vasarą užsimena S. Urbonavičius.

Tačiau prieš grandiozinius artėjančius metus, „BIX“ kviečia susitikti jau šį ketvirtadienį, rugpjūčio 11 d., kur Vilniaus „Mokytojų namų“ kiemelyje, „Kalnapilis Summer Selection“ renginių serijos metu pažadėjo užkurti tikrą pirtį, vieninteliame grupės vasaros koncerte Vilniuje.

„Publikos laukia didžiausias šią vasarą energijos užtaisas. Tiek muzikos, tiek šėlsmo užteks labai ilgam ir to nesustabdys jokios oro sąlygos. Geras koncertas – tada, kai matai besišypsančius veidus ir tai – didžiausias atpildas. Taip bus ir šį ketvirtadienį“, – pažada „BIX“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais