Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2017 08 14

Evelina Sašenko kartu su išskirtinio koncerto publika skaitys, rašys ir siųs meilės laiškus

Dabar, kai žvaigždėtos naktys įkvepia romantiškiausiems žingsniams, dainininkė Evelina Sašenko primena, koks žavus dėmesio ženklas yra laiškai. Graži proga padaryti tai – išsiųsti meilės atvirlaiškį, išpuls rugsėjo 1-ąją, E.Sašenko ir akordeonisto Nerijaus Bakulos koncerte Vilniaus centriniame pašte.
Evelina Sašenko
Evelina Sašenko / „Akordeono muzikos savaitės“

Tai bus koncertas iš „Akordeono muzikos savaitės“ programos. O kadangi festivalis puoselėja tradiciją skleisti muziką neįprastose erdvėse, Centrinis paštas virs tokia vieta, kuri rugsėjo 1-ąją prisipildys gražių emocijų ir prancūziškos muzikos.

„Ten atsiras scena, apšvietimas, koncertų salės kėdės. Turėtų būti mielas, jausmingas vakaras. Pasirinkome prancūzišką programą, nes prancūzų kalba man – meilės kalba. Ir jai tobulai tinka akordeonas, – sako Evelina. – Mes su akordeonistu Nerijumi Bakula jau 12 metų koncertuojame kartu. Nerijus – senas, geras partneris. Ir jo instrumento – akordeono skambesys man labai gražus. Būna instrumentų, kurių negaliu prisijaukinti, erzina. O akordeono muzika asocijuojasi su romantika, iškart mintyse – Paryžius!“

 „Akordeono muzikos savaitės“/Evelina Sašenko
„Akordeono muzikos savaitės“/Evelina Sašenko

Dainininkė džiaugiasi, kad akordeonas vis labiau populiarėja, vis daugiau grupių įtraukia jį į savo sudėtį, akordeonistai improvizuoja, džiazuoja. „Be abejo, prie to labai prisidėjo Martynas Levickis. Jis televizijos šou triumfavo su akordeonu, žmonės pradėjo kitaip vertinti šį instrumentą. Anksčiau tai buvo laikoma gatvės švenčių ar užstalės instrumentu, dabar akordeono įvaizdis – visai kitoks“, – įsitikinusi E.Sašenko.

ir akordeonisto N.Bakulos koncerte skambės ne tik muzika. „Kadangi viskas vyks pašte, o koncertas vadinsis „Neišsiųsti meilės laiškai“, aš skaitysiu istorinių asmenybių laiškus. Mozart‘as, Bethoven‘as, Piaf – susiradome jų laiškus knygose, parinkome, įtraukėme į programą. Jausmingi vyrų laiškai moterims, jų atsakymai vyrams... Manau, visiems bus įdomu“, – kalba dainininkė.

 „Akordeono muzikos savaitės“/Evelina Sašenko
„Akordeono muzikos savaitės“/Evelina Sašenko

Tądien klausytojai galės prisiminti ir tai, ko veikiausiai senokai nedarė: parašyti ir išsiųsti meilės atvirlaiškį. Evelina būtinai pasinaudos tokia proga.

„Siųsiu laišką mylimam vyrui. Paprašiau, kad ir jis man atsiųstų, kad nebūtų laiškai į vieną pusę“, – šypsosi E.Sašenko.

Ypatingas koncertas „Neišsiųsti meilės laiškai“ neįprastoje vietoje – Vilniaus centriniame pašte įvyks rugsėjo 1-ąją, 21 valandą. Bilietus platina „Tiketa“.

VIDEO: Neišsiųsti meilės laiškai | Akordeono muzikos savaitė 2017

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius