15min be reklamos

Free Finga pristato dainą „Pavydas“ ir pradeda naują karjeros etapą: „Turiu išlieti tai, kas susikaupė“

Vienas žymiausių Lietuvos R&B muzikos vardų Tomas Narkevičius-Free Finga grįžta po pertraukos ir pristato naują dainą bei vaizdo klipą „Pavydas“. Naujo etapo pradžią simbolizuojantį kūrinį atlikėjas įrašė kartu su grupės „Abudu“ pagrindiniu vokalistu Domantu Starkausku.
Tomas Narkevičius-Free Finga
Pijus Vėberis_5 / Pijaus Vėberio nuotr.
Temos: 2 Muzika Free Finga

„Pavydas“ yra daina, kurioje į vieną dermę susipina su iš pirmo žvilgsnio skirtingi žanrai – repas ir rokas. Ją išleidžia viena didžiausių pasaulio muzikos leidyklų „Warner Music Baltics“.

„Žiemą maniau, kad etapas, į kurį einu, bus ramus ir romantiškas. Gyvenimui pasukus visai kitokiu kampu, turiu išlieti tai, kas susikaupė“, – apie naują dainą kalba Free Finga.

Pijaus Vėberio nuotr./Tomas Narkevičius-Free Finga
Pijaus Vėberio nuotr./Tomas Narkevičius-Free Finga

Atlikėjas pasakoja, kad nauja daina jam yra tarsi terapija. Tai pabėgimas iš tamsios ir ilgos žiemos ir užvaldžiusio pavydo: „Visą laiką jaučiausi labai nekūrybingas ir beveik nekūriau naujos muzikos, nes kovojau su nepabaigtomis dainomis. Vis matydavau kaip kiti atlikėjai leidžia naują muziką, o pats nieko pakeisti negalėjau. Galiausiai supratau, kad čia pavydas, ir tokio pavydo aš nenoriu, jis sunaikins mane iš vidaus. Tad viską sudėjau į dainą.“

Emocijas išreikšti Free Fingai geriausiai tiko roko stilistikos daina, kuriai jis itin lengvai sukūrė ir repo partiją. „Repas tuo ir nuostabus – jis su visais žanrais lengvai gali rasti dialogą. Visada apsidžiaugiu kaip vaikas, kai man gimsta idėjos repo stulpeliams ant visiškai „nereperiškų“ žanrų muzikos“, – sako atlikėjas.

VIDEO: Free Finga - Pavydas ft. Abudu (Official Music Video)

„Pavydą“ atlikėjas įrašė kartu su draugu, grupės „Abudu“ lyderiu Domantu Starkausku. Kūrinio svarbumą įrodo ir tai, kad grupė Free Fingai yra viena mylimiausių muzikos grupių Lietuvoje. Atlikėjas tikisi, kad tokių muzikinio žanrų maišymosi pavyzdžių ateityje bus ir daugiau.

Nauja Free Fingos daina pasirodo ir su kvapą gniaužiančiu mistišku vaizdo klipu, kurį sukūrė vienas perspektyviausių vaizdo operatorių Lietuvoje Erdvilas Abukevičius.

„Erdvilas nustebino savo ramybe filmavimo aikštelėje, aiškiais sprendimais ir pozityvia nuotaika, nors jam teko didžiausias krūvis šiame klipe – vienu metu ir režisuoti kadrą, ir judėti su daug sveriančia kameros konstrukcija“, – klipo filmavimą prisimena Free Finga.

Dainos vaizdo klipe itin daug vizualių simbolių, kurie žiūrovui ir klausytojui padės dar geriau suprasti pačią dainą: „Kūrinys yra apie užkauptus jausmus ir jų paleidimą, todėl ir klipo simboliai tą kalba. Atidūs žiūrovai, sekantys Free Finga kelią, turėtų atkoduoti, ką jie reiškia.“

Naują Free Fingos singlą gyvai bus galima išgirsti teatre „Vilniaus klasika“ gegužės 26 ir 27 d. Ten atlikėjas žada išskirtinį šou su pilna grupe ir ypatinga scenografija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką