Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2020 08 27

FSG vaizdo klipo „Tuk Tuk“ premjera 15min: nuo žinutės priešams iki klausimo apie antrąją pusę

Charizmatiškieji FSG pristato savo naują singlą „Tuk Tuk“. Daina apie tai, kuo gyvena trepo žvaigždės, uždaro vasaros ir pašėlusių vakarėlių sezoną, o dainos vaizdo klipas, lyg trumpo metro filmas privers žiūrovus 2,5 minutėms sulaikyti kvėpavimą. Ją grupės nariai ketvirtadienio rytą pristatė 15min studijoje.

Daina „Tuk Tuk“ pasakoja apie trepo žvaigždžių nūdieną, kuri yra kupina paplūdimio vakarėlių, gražių merginų ir naujų automobilių – savitu stiliumi apie tai repuoja Remigijus ir Germanas Daškevičiai. Tiesa, kaip jie patys pasakoja, jų darbo dienos, nors ir nepanašios į ofiso darbuotojų šiokiadienius, vis tiek turi daug rutinos ir dažnai netgi tenka ne vienai parai iš eilės užsidaryti studijoje.

„Mūza visada aplanko netikėtai. Kai kurios dainos gimsta pernakt, o kai kurioms prireikia išsedėjimo. Ne visada kūryba įvyksta būtent taip, kaip būni numatęs“, – pasakoja Remis (Remigijus Daškevičius).

Pokalbis 15min studijoje – vaizdo įraše:

VIDEO: „Flying Saucer Gang“ premjera 15min: vaizdo klipe „Tuk Tuk“ nusifilmavo ir puikiai žinomas aktorius

„Tuk Tuk“ gimė pakankamai greitai ir sklandžiai, dainos flow tiesiog mus pasigavo, o tada ir „kabinantį“ tekstą parašyti yra vienas malonumas“, – dalinasi FSG nariai.

Kartu su daina pasirodo ir vaizdo klipas, kurį vaikinai nufilmavo Lietuvoje, nors ir gali pasirodyti kitaip. Amerikos dykuma, pasiplaukiojimai jachta, kazino lošimai – visą tai yra tik tinkamai parinktos lokacijos, sukuriančios Quentino Tarantino filmų nuotaiką.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Flying Saucer Gang
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Flying Saucer Gang

Klipe taip pat nusifilmavo CBet profesorius Mindaugas, kuris pasakoja, kad filmavimas su FSG buvo itin smagus. Filmavimo metu Mindaugui Papinigiui teko ir pagulėti automobilio bagažinėje, ir pasėdėti lėktuvo kabinoje, ir net pabūti krupjė.

Vaikinai savo socialinėse paskyrose ne kartą yra minėję savo mamą Geliją. Ji dažnai dalyvauja grupės rengiamuose vakarėliuose, koncertuose ir kituose FSG renginiuose. Broliai vadina ją ne tik savo, bet ir Lietuvos trepo mama – jos Instagramo slapyvardis „gelijatrapmamma“.

VIDEO: FSG - TUK TUK (Prod. by 335d)

„Mamos vaidmuo mūsų gyvenime yra itin didelis – tai ji mums suteikė galimybę įsikurti pirmąją savo studiją, dar kai buvome paaugliais ir visada besąlygiškai tikėjo mūsų vizija.

Mama kasdien mus įkvepia ir padeda net tada, kai patys nežinome, kad mums reikėjo jos pagalbos“, – dalinasi Gamka (Germanas Daškevičius). Remio partijoje yra žodžiai apie tai, kad jis bus ramus tik tada, kai mama važinės nauju Flexusu – aliuzija į Lexus automobilį.

„Pagalvojome, kad mama dar niekada nėra nusifilmavusi mūsų video klipe, o šį kartą tam pasitaikė puiki proga, todėl pasiūlėme mamai pasirodyti paskutinėse klipo scenose“, – dalinasi grupės nariai.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Flying Saucer Gang
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Flying Saucer Gang

Patys Flying Saucer Gang (Remigijus Daškevičius, Germanas Daškevičius ir Mykolas Grinkevičius) save vadina garsiausiais Lietuvos ateiviais. Jie tiki kitiems neįmanomais atrodančiais dalykais ir tuo pačiu nuolatos džiugina publiką naujais hitais.

Dinamiški, ryškūs ir visada pasiruošę nustebinti, grupės nariai netausoja energijos nei studijoje, nei už jos ribų. Lietuvos new school'o pionieriai savo repertuare jau turi šias klasika tapusias dainas: „She Carribean“, „Bulls Eye“, „Šaukštai Po Pietų“.

Filmavimo užkulisiai – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius