Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2023 01 05

Grupė „Sadboi“ pristato naują dainą „Fotoportretas“: „Šių metų planai yra didžiuliai!“

Grupė „Sadboi“ pristato naują dainą „Fotoportretas“, kuri atveria gyvenimišką puslapį su įvairiomis kasdienybės spalvomis. „Vis labiau atskleidžiame muzikalumą ir emocijas“, – sako grupės narys Edgaras Koldaras.

„Daina „Fotoportretas“ – apie kiekvieną iš mūsų. Gyvename nuolatiniame bėgime ir tampame savo pačių įkaitais – paskęstame darbuose, kasdieniniuose rūpesčiuose, įsisukame į rutiną. Monotonija ėda mus iš vidaus nepalikdama vietos džiaugsmui“, – kalbėjo dainos autorius Edgaras.

„Fotonuotrauka – lyg atsigręžimas į save, priminimas neskubėti, džiaugtis, dovanoti ir mylėti. Tai leidžia mums suprasti, kas iš tikrųjų yra svarbu gyvenime“ – pasakojo dainos bendraautoris Artiomas Penkevičius.

Asmeninio archyvo nuotr./SADBOI
Asmeninio archyvo nuotr./SADBOI

Kalbėdami apie vaizdo klipą, vaikinai džiaugėsi, kad puikiai pavyko perteikti dainos skleidžiamą žinutę.

„Vaizdo klipo režisierius Andrius Alekavičius (Alekna) ir operatorius Ovidijus Andriulaitis – tikri profesionalai. Vienas malonumas dirbti su jais komandoje, tad tikimės, kad ateityje turėsime ir daugiau progų bendradarbiavimui. Viena pagrindinių veikėjų klipe – Simona Jazdauskaitė. Talentinga mergina, kuri puikiai įsijautė į vaidmenį ir perteikė reikiamą emociją be didelių pastangų, rodos nereikėjo net vaidinti, nes iš tikrųjų yra labai šiltas ir nuoširdus žmogus“, – kalbėjo Edgaras.

Grupės „Sadboi“ nariai tikina, kad tai vienas stipriausių jų darbų, žyminčių naują pradžią.

„Šių metų planai yra didžiuliai! Norime užkelti itin aukštą kartelę muzikoje, todėl šiuo metu intensyviai dirbame ties nauju albumu, kuris tikime, kad turės kitokį, naujovišką skambesį”, – mintimis dalinasi vaikinai.

Didelį postūmį į priekį suteikė Lietuvos muzikos apdovanojimų „Aukso lašo 2022“ nominacija: „Metų dainų tekstų autorius“ grupės nariui Edgarui Koldarui.

„Į kiekvienos dainos tekstą sudedu dalį savo širdies. Kartais daina gimsta greitai, bet viena pagrindinė eilutė atima 5-6 valandas, nes būtent ji nulemia emociją, kuri palies klausytojus. Emocija – svarbiausia, ką mes, dainų tekstų autoriai, galime dovanoti žmonėms“, – nuoširdžiai atviravo Edgaras.

„Sadboi“ tiki, kad daina „Fotoportretas“ palies klausytojų širdis ir jautriai suvirpins giliausus jų jausmus.

VIDEO: SADBOI - Fotoportretas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius