Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2015 09 17

Grupė „Sirenos“ savo gerbėjus intriguoja debiutinio dainos „Prašau“ klipo anonsu

Po vasaros koncertų maratono grupės „Sirenos“ duetas Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė šiandien savo gerbėjams ruošia staigmeną. Metų pradžioje pavadinimą pakeitusios buvusios Kitokios netrukus pristatys naujausia S.Pukinsko bei M.Breitmozerio dainą – „Prašau“ ir debiutinį vaizdo klipą, kurio detales atlikėjos nutyli, tačiau pristato anonsą.
„Sirenos“
„Sirenos“ / Asmeninio albumo nuotr.
Raimondos Juozevičiūtės nuotr./Alvyda Chmelevskytė ir Renata Klimaitytė
Raimondos Juozevičiūtės nuotr./Alvyda Chmelevskytė ir Renata Klimaitytė

Dainos vaizdo klipas buvo patikėtas Vilmantui Grubiui ir jo vadovaujamai kino kompanijai bei labai talentingai net penkiasdešimt septynių geriausių, kūrybingų, verslių, stilingų, savo srities specialistų komandai.

Klipe vaidmenį atlikti į Lietuvą buvo grįžęs profesionalus, šiuo metu Milane dirbantis, modelis ir treneris Simas Kucas.

Vaizdo klipo anonsą žiūrėkite čia:

VIDEO: Sirenos Prašau taizeris

„Tai buvo nauja patirtis reikėjo ne maivytis, o vaidinti, buvo nelengva, bet nuoširdu. Scenoje esu ne naujokė ir puikiai suprantu greito vartojimo pramogų pasaulio formulę –  kuo aukščiau pakelsi sijoną tuo populiaresnė būsi, tačiau šiandien galiu sau leisti rinktis jo nekelti.

Be įdėtos meilės žmogui, darbui, geros komandos, nuoširdžių nesavanaudiškų ketinimų, augimo, tvirtų santykių, finišo nepasieksi, o populiarumo vaikymasis bet kokiomis priemonėmis kenkia sveikatai.  Taigi penkiasdešimt pilkų atspalvių čia nepamatysite bet...“, – intrigavo Renata Klimaitytė.

Raimondos Juozevičiūtės nuotr./Renata Klimaitytė
Raimondos Juozevičiūtės nuotr./Renata Klimaitytė

„Išgyvenimai ir gyvenimai be tabu. Atrodo, kad aktorinio pasirengimo trumpą įvadą davė pats gyvenimas, kuris ir buvo mūsų mokytojas, o patirti išgyvenimai kiekvieną iš mūsų nori nenori išmoko būti artistais! Leidome sau tikrais faktais perteikti dainos istoriją ir nuoširdžiausią draugystę, kuri padeda išgyventi audras ir mėgautis  geresniu rytojumi.

Siunčiame visiems linkėjimus bei nekantriai laukiame mūsų kūrinio, kurį įvertinti galėsite jau netrukus“, – įspūdžiais dalinosi Alvyda Cmelevskytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius